Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Parayas, Parayas, Santander, 39600 (Ispanija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Santander Oro Uostas

Šiaurės regionas, Ispanija yra įdomių kelionės paskirties. Šalia pagrindinės miesto, Santander, yra daug gražių kaimo vietovėse, kurios yra verta aplankyti. Šios rūšies kelionę, automobilį būtų idealu. Bet išgelbėti save nuo pastangų keliauti su savo automobilį iš savo gimtosios šalies ir pasirinkti kelionės lėktuvu ir taip pat mėgautis gražiu vaizdu į Cantabria (Šiaurės Vakarų Ispanija) iš automobilio.

Siekiant tai padaryti, jūs turite galimybę rezervuoti automobilį internetu ir patikrinti nuomos tarifus, planuojant savo kelionę, tiesiog apsilankę Santander oro uosto interneto svetainėje. Čia rasite visą informaciją, reikalingą užsakymo metu. Jūs galite padaryti jūsų užsakymas per kelias minutes, užpildydami informaciją, kurios prašoma su jūsų vardas, adresas, vairuotojo pažymėjimas, kredito kortelės duomenis, jei jums šis pastarasis prašoma iš automobilių nuomos bendrovės. Įsitikinkite, kad jums atnešti spausdintą kopiją savo automobilių nuomos rezervaciją su jums oro uoste ir kad jūs galėsite parodyti automobilio nuoma vietoje visus reikiamus dokumentus, vairuoti automobilį – i. e. vairuotojo pažymėjimą; taip pat būtų naudinga asmens I. D. arba pasą.

Galite pasiimti išnuomotu automobiliu nuo oro uosto tiesiogiai, be jokių papildomų formalumų. Taip pat galite pasiimti savo automobilį nuo oro uosto, net jei jūs ne padaryti užsakymas internetu iš anksto. Jūs galite rasti viduje oro uosto brošiūros su kryptimis į informacijos biurus adresu patį oro uosto automobilių stovėjimo aikštelės. Tokiu būdu jūs galėsite lengvai atlikti čia visus formalumus, susijusius su automobilių nuoma ir taip pat galite gauti iš čia visą reikalingą informaciją. oro uosto automobilių nuomos kompanijų suteikia paprastą ir pritaikytą paslaugų, kad lankytojo pagrindinis rūpestis turi būti kelionės maršrutus bei ne automobilio nuomos tvarka!

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» Santander City (3,4 km)
C Gerardo De Alvear Sn, Santander, 39011
Plaza De Las Estaciones S/n, Santander, 39002
» Torrelavega (19,3 km)
Avenida De Bilbao 64, Cantabria, Torrelavega, 39300, Cantabria