Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Aeropuerto De Menorca, Menorca (Ispanija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Menorca Oro Uostas

Tarp daug graώiψ salψ Ispanijos, Menorca yra vienas kurių pavadinimas iš pradžių buvo kilęs iš "Mažosios salos" reiškia nes tai santykinai mažesnio dydžio nei aplinkinių salų. Dar savo mažo dydžio, nereiškia, kad mažiau svarbus arba bet mažiau gražus nei kitų salų. Turintys šiek tiek mažiau 100.000 gyventojų, Menorca yra puikus poilsiui jums kai nori išsisukti nuo savo užimto gyvenimo.

Kodėl eiti į Menorca?

Bet kuris asmuo, kuris nori išeiti ramiai pailsėti ir nori išlaikyti save nuo gyvenime užimtumas tikrai turėtų apsvarstyti Menorca kaip jo paskirties. Yra daug priežasčių, kodėl Menorca turėtų būti jūsų pasirinkimas aplankyti ir kai kurie iš jų bus aptarti šiame straipsnyje. Viena iš priežasčių, kodėl jums reikia kreiptis į Menorca ir kodėl Menorca pritraukia daug turistų yra dėl festivalių, kurie vyksta ten. Jie džiaugsmingai Šventinis festivaliuose, kad bus padidinti jūsų atostogų patirtis tik tada, jei jūs galite stebėti juos. Vienas iš tokių festivalių, į "Festes de Saint Joan" metinis renginys ir trunka tris dienas ir tikrai vertas akyse matyti.

Tie, kurie yra gamtos mylėtojai turi daug rasti tyrinėjant Menorca dėl turintys didelių laukinės gamtos nuo gėlės į vabzdžių didelis gyvūnų rūšių. Jos gyvūniją, kuri yra labiausiai žinomas skyriuje yra galbūt daug rūšių paukščiai šioje teritorijoje. Nes Menorca patenka į paukščių migracijos ištrauka, tai daro bendrą "pit stop" paukščių iš viso suteikiant jai madingomis parduotuvėmis ir turtinga gyvūnijos pasaulio. Jei norite tiesiog atsipalaiduoti ir mėgautis grožio gamta, viskas, ką jums reikia padaryti yra eiti į paplūdimį ir atsigulti ir tiesiog mėgautis ramus jausmas salos skleidžia. Todėl visų šių priežasčių padaryti Menorca tobulą atostogas vietoje jums.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» Menorca Mahon (4,4 km)
Plaza De España, 13, Mahon
C. Comercial Binibeca
Hotel Mar De Menorca, Loc. 5
Plaza De Salgar, Centro Comercial Salgar, 2
» Menorca Son Bou (13,6 km)
Centro Comercial Son Bou Local 4, Son Bou Alaior, Menorca, 07730
» Menorca Santo Tomas (17,1 km)
Hamilton Court Aptos, Santo Tomas
Centro Comercial Arenal
Aptos Playa Park, Son Parc, Menorca
Costa Del Mirador 5b Local 2b, Hotel Audax 50mts, Cala Galdana