Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Gps 36.751200, -6.064500, Jerez De La Frontera, Jerez De La Frontera, 11401 (Ispanija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Jerez Oro Uostas

Jerez yra žinomas dėl savo geriausių vyno gamybos ir yra Mėgstamiausios vietoje dėl savo artumą prie Atlanto vandenyno krantų ir paplūdimiai su įspūdingas fonas kalnų Cádiz ir į Guadalquivir turistų. Tai ideali vieta turistų dėl šilumą su vaizdingos grožio miesto derinys. Miestas yra taip paprasčiau pasiekti per naujas tarptautinis Jerez oro uostas. Dėl strėlės su turistų automobilių nuoma pramonės, turintys proto pūtimo rezervacija. Automobilių nuoma yra oro uoste ir iš tikrųjų gali pasirinkti bet kur į Jerez, Italija. Planavimo per whelming atostogų ir ne iki galo gyvenimo ji būtų širdies pertraukos! Turite automobilį keliauti po miestą ir apžiūrėti paslėptas grožis ir viskas, ką jums reikia padaryti, tai užsisakyti automobilį iš anksto internetu arba atvykus.

Užsakymo iš anksto už jūsų automobilį gali suteikti jums daug ekonominių privalumų. Jerez yra judriausių turizmo niša vasaromis ir automobilių gauti užsisakyti pronto, svarbu jums rezervuoti juos su viešbutį. Tai gali užtikrinti savo automobilio prieinamumą ir kai jūs atvykstate į viešbutį turėsite savo automobilį laukia jūsų. Jei nesate tikri, kokio dydžio norite, jūs visada galite užsisakyti ekonomikos dydis ir galite lengvai atnaujinti atvykus. Nuomojant automobilį turėtų būti jūsų aukščiausias prioritetas gauti geriausią iš tis stulbinantis nuotykių.

Keista yra keletas odos parduotuvių, su gerai dirbo odos elementus į ekraną. Stebina virtuvių džiugina savo apetitas ir amatų susijusių parduotuvių kaip antai barelį. Jerez žmonės mielai pasidalinti jų milžiniškas meilė, flamenko šokiai, kuris yra jų labiausiai endeared anksčiau laiko ir daug turistų yra vertinti šokius ankstyvą rytą. Tikrai kelionė bus out - of - tai - pasaulio; Viskas ką jums reikia padaryti, tai priimti teisingus sprendimus.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
Hotel Tryp Jerez, Alameda Cristina 13, Jerez Cadiz, 11407, Cadiz
Pza De La Estacion S/n Local 1, Jerez, 11401
» Rota (31,8 km)
Avda De La Diputación S/n, Avenida De La Diputacion, S/n, Rota, 11520, Cádiz
Plaza De Sevilla S/n, Cadiz, 11006
Calle Villa De Rota 56, Concesionario Bahiamovil, Cadiz, 11011
» Cadiz Zona Franca (33,6 km)
Calle Puerto Real S/n, Zona Franca. Conc. Honda, Cadiz, 11011
De Frente Hipotel Barrosa Garden, Chiclana De La Frontera, Chiclana De La Frontera, 11130
Urb. Novo Sancti Pedri, C.c. Local 0, Sancti Petri, Chiclana, 11139, Cadiz