Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Terminal De Llegadas, Almería Airport, Almeria, 04130/04170 (Ispanija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Almeria Oro Uostas

Prie Viduržemio jūros krantų, šis miestas Andalūzijoje yra su pačiu tapačiam pavadinimui provincijos sostinė. Miesto istoriškai buvo įkurta 955 A. D. metu, kalifas ar - Edmundas III Cordova veikiantis kalifas.

Istorinę reikšmę

Miesto istoriškai turi neišvengiamų reikšmę tiek Andalūzijos regione taip pat ispanų bendruomenės ir kaip vėlai buvo vienas aktyviausių lankytinų vietų visoje Europoje. Pagrindinis atrakcija aspektas yra tai, kad šio miesto vitrinos turtingas Europos cum Artimųjų Rytų paveldo o istoriniai pastatai yra verta būti vertinama atsižvelgiant į šio gem Europos miesto. Tai taip pat verta pažymėti, kad miesto Almeria pavadinimas yra Arabų kalbos tarimas nurodant frazę "jūrų veidrodis". Nors daug populiarus vardas, Almerijos miesto yra gana nedidelis gyventojų skaičius su apytikrį skaičių maždaug yra šimtai aštuoni nelyginis galvų.

Įdomių lankytinų vietų

Iš pradžių įgyvendinti iš geriausių ir įdomiausių akyse Almerija yra tikrai viduramžių Alcazaba tvirtovės. Ši tvirtovė buvo įkurta pradžioje 13thcentury, bet buvo išmontuotas žemės drebėjimo XVI amžiuje. Jos sodai ir saugo yra spektaklis savo ir puikus akyse turistams.

Kiti yra katedra, kuri reiškia, kad vėl atrodo kaip tvirtovė ir yra taip pat struktūra datuojamas XV a. istorijos gabalas, bet jis demonstruoja pertvarkytas struktūra nuo XVI amžiaus. Renesanso bažnyčios yra trečia labiausiai palanki touring vietoje su apdailos atleidimo ir bokštų visame pastate, o chanca uolų namai, San Cristobal castle su sienos linijos ir Almeria muziejus yra tikriausiai labiausiai touring svetainių regione. Kad paseo de Choces taip pat labai populiarus požiūriu pritraukimas į turizmo ir visas linksmas taip pat. Šis ypač struktūra užima sodai ir planai rodo, apimantis modernia pajūrio promenada.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
Estacion De Tren Y Autobus, Almeria, 04006
Plaza De La Estaci n, S/n, Estaci n Intermodal, Almer a, 04006, An
» Almeria (8,1 km)
Plaza De La Estacion, S/n, Estacion Intermodal, Almeria, 04006
Paseo Del Palmeral 502, Hotel Playadulce, 4720
» Roquetas De Mar (24,7 km)
Frente Hotel Bahia Serena, Roquetas De Mar, 04740
» Almeria Las Marinas (26,4 km)
Avd. Playa Serena S/n, Hotel Playacapricho, Roquetas De Mar, 4740
Frente Hotel Bahia Serena, Roquetas De Mar, 04740
» Almería Mojacar (56,6 km)
Mojacar, 04638
Mojacar, 04638
» Mojacar (57,7 km)
Mojacar, 04638