Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Poligono Industrial Parcela 1 A, Vilobi D Onyar, Vilobí D'onyar, 17185 (Ispanija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Girona Oro Uostas

Žirona yra viena iš labiausiai lankomų miestų Ispanijoje ir turi daugiau nei 95 000 gyventojų. Jis įsikūręs maždaug 100 km Šiaurės Rytų iš Barselonos. Miestas siūlo įvairių ekskursijų vietų ir atrakcionai turistams. Temperatūra yra švelnus su žemomis temperatūromis žiemą. Temperatūra paprastai yra apie 30 laipsnių vasaromis. Miesto aplankė daugiausia iš turistų ir iš Barselonos žmonės kaip poilsio ir pramogų vieta. Yra geležinkelio trasa nuo Barselonos ir užtrunka mažiau nei dvi valandas – Girona.

Muziejai

Viena iš labiausiai lankomų vietų yra ir Museud'Art. Tai yra viena iš didžiausių kolekciją gotikos meno muziejų. Jūs galite rasti daug religinių eksponatų aukso. Be to, yra kitų istorinių meno kūriniais taip pat. Yra kai kurie senovės bažnyčios taip pat kurie buvo statomi pradžioje XIV ir XV amžių. Vienas iš šių bažnyčių yra SantFeliu bažnyčios, kuri yra labai Gotikinio dizaino.

Arabų pirtys yra kita atrakcija ir buvo pastatytos per vėlai 1194. Dviračiu taip pat galima padaryti mieste. Garsaus Girona ciklo centras teikia įvairių kelionių paketus, dviračiu, įskaitant nuomos dviračius. Dviračiu gali būti puiki galimybė pabėgti nuo žemiškų reikalų į taikaus ekskursijų.

Restoranai ir viešbučiai

Yra keletas skirtingų restoranų miesto ir Žironos yra žinomas dėl savo skanus ir viliojanti virtuvės patiekalai. Kai kurie iš geriausių restoranų yra sant pau ir albereda. Virtuvė skiriasi nuo kitų miestų Ispanijoje ir rasite labai skirtingų meniu. Tačiau yra nemažai žmonių, kurie pasimėgauti tradicijas Girona, kuri apima jūros gėrybės ir šalies virti vištienos. Vienas iš labiausiai žinomų patiekalų yra vištiena su omarų. Kitos garsaus virtuvės įtraukti kepsniai ir ančių mėsos. Be to, mieste yra bauda kokybės grybai ir įvairių sūrių. Vienas iš patiekalų, kad turėtų būti teisiamas yra klasikinis gamba roja de Palamós.

Viešbučiai mieste yra santykinai pigiau, palyginti su kitomis turizmo vietovėmis ir The Melia Girona viešbutis yra vienas iš populiariausių viešbučių. Taip pat yra diskotekos ir kazino išsibarsčiusios visame mieste padoraus naktį gyvenimą.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
Plaza Espana S/n, Gerona, 17002
» Girona (10,4 km)
Oficina Estacion Tren, Plaza De Espanya Sn, Girona, 17002
» Lloret De Mar (22,9 km)
Fenals, Lloret De Mar, 17310
Calle Bilbao, 5, Platja D´aro, 17250
» Barcelona Vic (42,4 km)
Paseo De La Generalitat,60 Bis, Vic, 08500, Barcelona
Estacion Ave Figueras Vilafant, Avda. Puig Grau S/n, Vilafant, 17740
» Figueras (44,1 km)
Plaza De La Estacion, S/n, Figueras, 17600
» Barcelona Mataro (47,8 km)
Mataro, Mataro, 08302
Avenida Del Maresme, 103, Concesionario Citroen, Matar, 08302
Estacion De Autobuses, Granollers, 08400