Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Plaza Espana S/n, Gerona, 17002 (Ispanija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Girona Geležinkelio Stotis

Žironos traukinių stoties atidarė 1862 metais, ir atnaujinta 1973 m., leidžia geležinkelio linija nuo Katalonijos rasti Ispanijoje. Geležinkelio stoties randamas Girona, netoli istorinio centro Girona provincijos Vakaruose. Be to, regioninių traukinių, Žironos traukinių stotis taip pat yra vedama tolimojo linijų, kurios paprastai čia sustoti prieš paleisdami pagrindinę kryptį. Šalia to, Žironos traukinių stoties yra dalis Madridas - Barselona greitųjų geležinkelių linijos ir atstovauja "tiltas" - gauti prijungtas Madride ir Barselonoje. Taip pat ji planuoja ateityje atidaryti greitųjų geležinkelių iš Barselonos į Prancūziją.

Teisė dabar geležinkelio stoties nuo Žironos vystosi didelis keleivių ir turistų srautai. Jei atvyksite į Žironos traukinių stoties jūs turite keletą variantų pasirinkti siekiant atrasti vietas šio istorinio centro Ispanijos. Gali važiuoti autobusu nuo netoliese Girona autobusų stoties arba Girona taip pat turi krovinių stoties, kuri yra maždaug 3 km į pietus nuo į Žironos traukinių stoties, iš kurios tikriausiai bus keista kai didelio greičio linija bus prijungti šį regioną į miestą.

Jei apsistosite daugiau nei kelias valandas šiame regione taip pat gali imtis automobilių nuoma. Taigi tie, kurie norėtų labiau nepriklausoma ir įdomi kelionė gali pasinaudoti vietos automobilių nuomos paslaugas. Gauti automobilių nuoma leidžia lankytojams apžiūrėti ir pilnai mėgautis savo buvimo Ispanijoje o atranda paslaugus ir Ispanijos nuostabus vaizdas. Jums gali laisvai judėti, pasirinkti savo kryptimis Atsikėlę automobilį išsinuomoti bet kuriuo iš apylinkių.

Profesionalus automobilių nuomos kompanijų rasite žemyn miesto arba jūs galite kreiptis dėl automobilių nuoma iš artimiausio bendrovių iki Žironos traukinių stoties, tai suteiks jums su patikimas automobilis už prieinamą kainą ir aukštą saugumo lygį. Šis turtas yra labai rekomenduojama tiems, kurie norėtų gauti glaudesnius ryšius su vietos tradicijomis ir žmonių, apsilankančių juose ir susisiekti tiesiogiai su jais be jokių turistų agentūrų ir kitų tarpininkų, tai yra tiesa savarankiškai priklauso nuo kelionės skonį.

Taigi turintis kabiną, jūs galite lengvai atrasti puikiais vaizdais iš aplankytų vietų mėgautis savo kelionę. Jūs gausite tikrai aukšto lygio pasitenkinimo jei jums ištirti jūsų vienos šių vietų.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» Girona (0,7 km)
Oficina Estacion Tren, Plaza De Espanya Sn, Girona, 17002
» Girona Oro Uostas (9,9 km)
Poligono Industrial Parcela 1 A, Vilobi D Onyar, Vilobí D'onyar, 17185
Calle Bilbao, 5, Platja D´aro, 17250
» Lloret De Mar (31,0 km)
Fenals, Lloret De Mar, 17310
Estacion Ave Figueras Vilafant, Avda. Puig Grau S/n, Vilafant, 17740
» Figueras (34,2 km)
Plaza De La Estacion, S/n, Figueras, 17600
» Barcelona Vic (46,8 km)
Paseo De La Generalitat,60 Bis, Vic, 08500, Barcelona
» Barcelona Mataro (57,6 km)
Mataro, Mataro, 08302
Avenida Del Maresme, 103, Concesionario Citroen, Matar, 08302
Estacion De Autobuses, Granollers, Granollers, 08400