Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Mallorca Airport, Mallorca, 07071, Palma De Mallorca (Ispanija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Mallorca Oro Uostas

Viena iš didžiausių Balearų salų, Mallorca (taip pat žinomas kaip Maljorka) turi daugiau nei 850 000 gyventojų ir yra labai senas sala. Tai taip pat yra labai mėgstamas turistinis vietoje žmonės iš viso pasaulio.

Nuostabus taikikliai

Maljorka yra labai populiarus turistinis vietoje ir daug turistų aplankyti ten visame metus. Yra keletas priežasčių, kodėl Maljorka yra tokio palankumo vietoje kai jis ateina į pasirenkant poilsio vieta.

Vienas iš pagrindinių lankytinų vietų yra Šiaurės vėjas, kalnai arba lokaliai žinoma kaip Serra De Tramuntana. Jis yra gražus kalnų veikia kiek 88 km diapazonas ir yra gražioje vietoje, gamta mylintis žmones eiti ir praleisti savo atostogas.

Istorinių lankytinų vietų

Istorijos mėgėjams tikrai norėtų aplankyti Maljorka aplankyti senovės romėnų miestas Acludia. Tai svarbi istorija ir yra būtina aplankyti vieta visiems žmonėms touring Maljorkos ir ypač tiems, kurie mėgsta istorija. Taip pat Acludia citadelė yra vertas vieta apsilankymo, kurie rodo, kad romėnų kultūra yra vis dar nepaliestas nuo romėnų laikų.

Taip pat galite aplankyti įžymaus Royal Carthusian vienuolyno Valldemossa miesto, kuris yra labai didelis muziejus ir yra gražiai suprojektuotas pastatas. Išskyrus didinga pastatas, šis vienuolynas yra daug svarbių istorinių dalykų, kad pasakyti daug apie istoriją.

Maisto mėgėjams nereikia jaudintis, nes yra daug įvairių maisto pasiūlyti. Yra puikių restoranų ir kavinių, kurios yra vienas iš geriausių virėjų pasaulyje, kad padarys jūsų kelionę dar verta. Šie virėjai specializuojasi visų rūšių maisto produktų, tačiau Mallorca paprastai specializuojasi žuvies ir. Todėl dėl visų šių priežasčių Ši sala yra vienas geriausių pasirinkimų, kai vienas ieško vieta eiti į savo atostogų.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
Camino De Can Pastilla 72, Palma Mallorca, 7610
Calle Marbella 53 B, Palma De Mallorca, 07610
Carrer Montsenyor Palmer, 3, Palma De Mallorca, 07014
Avda. Ingeniero Gabriel Roca 29, Bajos Hotel Palace Atanea, Mallorca, 07014, Palma De Mallorca
» Mallorca Bendinat (13,9 km)
» Mallorca Magalluf (17,9 km)
Magalluf, Magalluf, Mallorca, 07181
C/ramon De Moncada 9, Santa Ponca Calvia, Mallorca, 07180
» Mallorca Paguera (24,2 km)
Paguera, Paguera, Mallorca, 07160
Colonia De S Jordi, Mallorca, 07638