Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Magalluf, Magalluf, Mallorca, 07181 (Ispanija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Mallorca Magalluf

Ispanijos sala vadinama Maljorka yra pagrindinių kurortas vadinamas Magaluf. Calvis šios vietos savivaldybės ir įsikūręs į Palma Nova ir Torrenova miestų. Yra oro uostas – tai vieta, kuri yra 24 km nuo per automobilio važiavimo. Siūlome jums išsinuomoti automobilį, pasiekti norimą vietą. Geriausias laikas aplankyti šią vietą yra liepos ir rugpjūčio mėnesiais. Daug medaus mėnesį ir porų atrodo romantiškiausia vieta praleisti laiką su kitu.

Vietas ir pramogù vietas

Magaluf yra vieta, kur galima rasti daug klubų ir barų su notorious Magaluf juostelės ir smėlio paplūdimio. Modernus viešbutis Melia viešbučiai tarptautinis pavadinimas yra įsikūręs priešais paplūdimį ir pirmenybę teikia turistai ten pasilikti. Kita patrauklia vieta vadinama Nikki beach klubas, kuris taip pat yra geras pasirinkimas aplankyti. Yra didelis atstumas tarp abiejų šių vietų. Tiesiog galėsite išsinuomoti automobilį, siekiant išvengti daug pėsčiomis nuo išeitis viena į kitą. Kai kuriose kitose vietose yra Jordanija Kitch & Tom Wils kebabas parduotuvė, FlowBarrel ir FlowRider banga rūmuose, Magalufo paplūdimio - vandens sportas, Kartingas Magaluf, piratų nuotykių, House, Katmandu ir Western Water Park. Visos šios vietos reikalauja daugiau nei 15 dienų atostogas aplankyti juos išsamiai. Būtų nenaudinga aplankyti juos visus į 2 - 3 dienas. Turistiniame Gide taip pat gali būti pasamdytas, jei jus domina sužinoti viską apie šią vietą, ir kiekvienas. Jie padeda jums labai mandagiai suteikiant istorinės informacijos apie kiekvieną vietą. Mes rekomenduojame jums aplankyti šią vietą vieną kartą gyvenime arba kai jūs einate į bet kurią vietą netoliese Magaluf.

Per ateinančius penkerius metus, Magaluf kurortas valdymas būtų jų viešbučiai, renovacija. Konstrukcijų ir turimų patalpų gerinimo padėtų pritraukti daugiau lankytojų į šią vietą. Šiuo metu lankytojų skaičius yra mažesnis nei tikėtasi.

Išsinuomoti automobilį paslaugos

Magaluf yra vieta, kur jūs gausite aukščiausios kokybės paslaugas visur. Automobilių nuomos paslaugas suteikti geriausias kelionės patirtis visų aplinkinių vietų netoliese Šis kurortas. Ji daro kelionę patogus, smagiai ir nuotykių. Išminčius žmonės visada nori gauti šias paslaugas, kai jie eiti į ekskursiją. Jis yra tinkamas ir geras pasirinkimas visų turistų visame pasaulyje.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» Mallorca Palmanova (1,5 km)
Calle De París, 4, Palmanova, Mallorca, 07181, Calvià
» Mallorca Bendinat (4,8 km)
C/ramon De Moncada 9, Santa Ponca Calvia, Mallorca, 07180
» Mallorca Paguera (7,8 km)
Paguera, Paguera, Mallorca, 07160
Avda. Ingeniero Gabriel Roca 29, Bajos Hotel Palace Atanea, Mallorca, 07014, Palma De Mallorca
Carrer Montsenyor Palmer, 3, Palma De Mallorca, 07014
Camino De Can Pastilla 72, Palma Mallorca, 7610
» Mallorca Oro Uostas (17,9 km)
Mallorca Airport, Mallorca, 07071, Palma De Mallorca