Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
C/ramon De Moncada 9, Santa Ponca Calvia, Mallorca, 07180 (Ispanija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Mallorca Santa Ponsa

Į pietvakarius nuo Maljorka yra apsvaiginimo atostogų kurortas su Maljorkos Santa Ponsa pavadinimas. Šią vietą susideda iš kalvų ir įlankų. Dauguma lankytojų yra iš Didžiosios Britanijos, Airijos, Nyderlandų ir Vokietijos dėl savo apartamentuose ir vilose į šią vietą. Galite aplankyti šią nuostabią vietą nuo gegužės mėnesio iki spalio. Yra įvairių tipų įranga, parduotuvių, bankų ir restoranų lyginant su kitų kaimų Balearų salose. Tai labiausiai romantiškų island Ispanija pagal žmonių visame pasaulyje.

Mieste yra keletas golfo aikštynų, kadangi yra daug golfo mėgėjams. Artimiausias oro uostas nuo miesto yra Palmos oro uosto. Palma miestas yra už 18 km nuo šios vietos. Reikia išsinuomoti automobilį pasiekti Maljorkos Santa Ponsa nuo oro uosto dėl jo didelio atstumo.

Santa Ponsa veiklą

Maljorkos Santa Ponsa žmonės mėgsta žaisti golfą. Miesto neseniai surengė PGA Europos golfo turnyras. Yra marina klubas, kuris siūlo doką paslaugų ir 522 valtys, yra daug turistų traukos centras. Valtimi taip pat hobis daug žmonių šiame mieste. Pagrindinė problema - tai atstumas tarp visos šios vietos. Geriausias šios problemos sprendimas yra paslaugos, automobilių nuoma. Asmeninių automobilių leis jums aplankyti bet kurioje vietoje bet kuriuo metu. Pirmasis jūsų apsilankymas būtų golfo aikštyno, šalia būtų marina club ir t.t.. Jums bus laisvas nuo problemų, ieškoti vėlai naktį taksi.

Prieinamumą, automobilių nuomos

Paslaugas norintiems išsinuomoti automobilį yra lengvai prieinami šiame mieste. Jums tereikia apsilankyti tarnyba bet kokio automobilio nuomos paslaugų teikėjo gauti automobilį. Po kai kurių formalumų su registracija, jums galės išsinuomoti automobilį. Tai bus jūsų pasirinkimas nuoma vairuotojas ar ne. Jis faktiškai suteikia jums laisvę aplankyti bet kurioje vietoje be įtempimo gauti autobusu arba taksi.

Normos yra nustatomos visiems, nesvarbu, ar esate turistas, ar vietinių Maljorkos Santa Ponsa gyventojas. Jei esate nenori dėl komunikacijos trūkumą tada jūs taip pat galima išsinuomoti turizmo vadovas su išsinuomoti automobilį taip pat. Tinkamas rekomendacijas būtų labai naudinga jums metu bet kurioje vietoje visame pasaulyje.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» Mallorca Paguera (4,3 km)
Paguera, Paguera, Mallorca, 07160
» Mallorca Magalluf (5,2 km)
Magalluf, Magalluf, Mallorca, 07181
» Mallorca Palmanova (5,6 km)
Calle De París, 4, Palmanova, Mallorca, 07181, Calvià
» Mallorca Bendinat (9,3 km)
Avda. Ingeniero Gabriel Roca 29, Bajos Hotel Palace Atanea, Mallorca, 07014, Palma De Mallorca
Carrer Montsenyor Palmer, 3, Palma De Mallorca, 07014
Camino De Can Pastilla 72, Palma Mallorca, 7610
Calle Garsa 1, Bajos, Palma De Mallorca, 07610