Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Calle Marbella 53 B, Palma De Mallorca, 07610 (Ispanija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Mallorca Playa De Palma

Maljorkos Playa de Palma yra įsikūręs Balearų salų ir yra šios salos sostinė. Tai miestas, kuris yra tarp mažiausiai apgyvendintų miestų pasaulyje. Palmos įlanką yra kaimyninių sala šio miesto. Žodis Palma buvo įtrauktas į jos pavadinimą, kai ji buvo okupuota romėnų. Oro uoste yra įsikūręs šiame mieste yra vadinamas Son Sant Joan. Šis oro uostas taip pat apima kai kurių kitų kaimyninių salų ir daugelis keleivių naudoti šio terminalo aplankyti bet kaimyninių miestą ar sala. Atstumas nuo oro uosto iki pagrindinės miesto apima pusę valandos iš automobilio.

Mieste yra daug automobilių nuomos paslaugas, kad jums pasiūlyti geriausias nuolaidas pagal apsilankymų skaičius ir dienų buvimo. Įdomus dalykas apie šį miestą, kad ji panaši į Neapolį (Italijos miestas) ir Gafsa (miesto, Tunisas). Abu šie miestai yra vadinami sesuo miestai, Maljorkos Palmoje. Dabar choice is yours apie Lankymūsi bet kuris iš šių vietų. Nereikia gaišti laiko ir aplankyti nuostabiais gamtos Maljorkos Playa de Palma.

Lankytinų

Unikalių vietų, kad jūs turėtumėte aplankyti Maljorkos Playa de Palma yra katedra sritis, pagrįstą Banys arabai ir senamiestis. Kitas patrauklus vietoje apsilankyti šioje vietoje yra Plaça d'Espanya. Miesto taryba Palma, Palma's šilko birža, Royal Palace La Almudaina ir Bellver pilies. Reikia išsinuomoti automobilį, nes šiose vietose yra labai toli viena nuo kitos.

Paslaugas išsinuomoti automobilį

Maljorkos Playa de Palma yra gerai išvystyta miesto ir rūpinasi kiekvieną poreikį iš vietinių gyventojų, taip pat turistų. Paslaugų nuoma automobilį siūloma daug kompanijų, kurios dirba šiame versle nuo keletą metų. Automobilį, kad jūs samdyti tampa jūsų asmeninių automobilių kelioms dienoms. Asmeninis automobilis pasižymi ne bet kokius apribojimus, pvz., autobusais arba taksi.

Autobusai ir taksi taip pat priimti jus į jūsų norimą vietą, bet negali sustabdyti kelis kartus pagal jūsų pageidavimą. Jei jūsų kelionė yra šiek tiek dienų tada automobilių nuoma yra svarbi jums pasiekti visur be eikvoti laiko. Bendrovės už protingą sumą kaip tarifas išsinuomoti automobilį. Šansai gauti nuolaidas šviesesnė, kai išplečiate dienų dėl nuomos paslaugas. Įsimintina kelionė yra tik įmanoma po to, kai savo asmeninį automobilį su vairuotoju ar be jo.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
Mallorca Airport, Mallorca, 07071, Palma De Mallorca
Camino De Can Pastilla 72, Palma Mallorca, 7610
Carrer Montsenyor Palmer, 3, Palma De Mallorca, 07014
Avda. Ingeniero Gabriel Roca 29, Bajos Hotel Palace Atanea, Mallorca, 07014, Palma De Mallorca
» Mallorca Bendinat (14,5 km)
» Mallorca Magalluf (18,0 km)
Magalluf, Magalluf, Mallorca, 07181
C/ramon De Moncada 9, Santa Ponca Calvia, Mallorca, 07180
» Mallorca Paguera (24,9 km)
Paguera, Paguera, Mallorca, 07160
Colonia De S Jordi, Mallorca, 07638