Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Murcia Airport, San Javier, Murcia, 30720 (Ispanija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Murcia Oro Uostas

"Murcia" yra miestui, kuriame įsikūręs Ispanijos pietrytinėje dalyje, 7 - ojo pagal dydį miestas su daugiau nei 400.000 gyventojų šalyje. Miestas turi labai švelniu klimatu ir vasaros yra paprastai karšta su VMI santykinai mažiau nei kituose miestuose Ispanija žiemomis. Murcia yra senovės miestas ir buvo nustatyta 825 A. D. Ji veikia pirminiame sektoriuje ir specializuojasi žemės ūkio produktų. Vis dėlto kai kurių užsienio pramonės įsteigė mieste. Tai taip pat yra populiarus turizmo paskirties dėl jo lankytinų vietų.

Muziejai

Katedros de Santa Maria yra vienas iš architektūros simbolių mieste ir senoviniame pastate buvo pastatyta XIV a.. Yra keletas muziejų, taip pat įskaitant muziejus, mokslo ir vandens. Tai yra mokymosi muziejus vaikams su įvairių istorinių pavyzdžių mokslo eksperimentus. Muziejus Ramon Gaya yra kito garsaus muziejus, kuris yra skirtas garsaus menininko miesto. Museo de la Ciudad yra labiausiai lankomas turistų muziejus ir tai atspindi miesto istorija. Yra įvairių rūšių meno ir amatų, kurie atspindi kultūrą, tradicijas ir miesto istorija.

Paplūdimiai

Mursijos Oras tampa idealus beach resort ir yra keletas padoraus paplūdimių visoje miesto. Turistai dažnai aplankyti Los stogo beach resort. Tai yra keletas puikių paplūdimių ir rasite daug restoranų ir barų čia. Restoranai yra žinomi dėl geros kokybės ir skanus jūros gėrybių. Paplūdimiai yra aplankė visus metus žiemos yra gana šilta.

Apsipirkti

Apsipirkti is another attraction for the tourists. You can find anything in Murcia at pretty decent prices. There are several shops on the streets and there are several shopping malls as well. The designer bags and accessories are available at a low price as compared to other cities in the world.

Yra keli restoranai, barai, kavinės ir barai išsibarsčiusios visame mieste. Šie restoranai yra ne garsus ispanų patiekalai. Vienas iš populiariausių restoranų yra Rincon de Pepe. Miestas taip pat yra gana įdomi naktinis gyvenimas yra muzikos barai, klubai ir diskotekos mieste.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» Los Alcazares (4,7 km)
Renfe Estacion, Plaza De México, S/n, Cartagena, 30203, Murcia
» Torrevieja (24,6 km)
Avda. De Las Cortes Valencianas, 6, Torrevieja, 03180, Alicante
» Cartagena (25,1 km)
Bus Station, 3 Estación De Autobuses., Cartagena, 30202
Autovia A30, Exit 161. Cepsa Gas Station, Baños Y Mendigo, Murcia, 30720
Calle Industria S/n, Calle De Da Industria, S/n, Murcia, 30002
» Murcia (35,9 km)
Av.arquitecto Miguel Angel Beloqui7, Murcia, 30006
16 Calle Azarbe Del Papel, Murcia, 30007, Mu