Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Av.arquitecto Miguel Angel Beloqui7, Murcia, 30006 (Ispanija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Murcia

Tai yra viena iš mažiau žinomų dalims, Ispanija. Net patys ispanai nėra labai susipažinę su šiame regione savo šalį. Atvyksta į Murcia pirmą kartą dažnai nustebinti Ši nedidelė dalis ir mielumas vietinių gyventojų, Murcianos veislės.

Nepaisant to, nepaisant jos vis didesnį populiarumą, į Murcia išlieka santykinai nepaliestų, palyginti su daugelio kitų Ispanijos regionų. Tai patogu išsinuomoti automobilį ir kelionių šios naujos turistų miestų. Du miestai – ypač verta aplankyti, Lorca ir Cartagena. Prekinės daržininkystės ir vaisių produktai yra pagrindinis šio regiono ekonomika ir jie gauti eksportuoti visus Europos dalyse. Apsilankymas čia nebūtų pilnas be matyti garsus tapas, daro apsipirkti ir mėgautis vietinės virtuvės.

Mieste Kartachena yra pastatytas pakrantėje ir yra ypač už juos taip strategiškai į kultūros paveldo turtus. Automobilių nuoma patogiai jus visi susidomėjimą šio istorinio miesto vietą. Žvilgsnis Romos istorija gali būti vertinamas ne amfiteatras, romėnų teatras, romėnų kelio ir Augusteum svetaines, kurios yra visas rinkinys puikus aplinkoje. Pilių, yra verta aplankyti Mursijoje apima: Moros, Atalaya, pilis de Galeras, The Castillo de la Concepción, San Ugnė ir pilis de Galeras. Mieste yra didelis sienos kaip Púnica ir Bizantina. Nėra kairę per vizitą į šiame regione yra pastebimas muziejai: karinio jūrų laivyno muziejus, miesto archeologijos muziejus, archeologijos muziejus ir Carmen Conde. Pasivaikščioti yra rekomenduojama Mayor gatvėje visą kelią iki pajūrio ir vyksta praeityje Consistorial rūmuose. Visa tai bus galima dar stulbinantis kai naudotis automobilių nuomos paslaugomis.

Lorca yra kitame mieste, istorinę reikšmę. Castillo de Lorca ir keletą kitų senovės pastatų apsilankymas būtų a būti didelę patirtį: Casa de los Guevara, Casa del Corregidor, la Casa Consistorial bei San Patricio Collegiate church. Pastebimas muziejai įtraukti į archeologijos muziejaus ir el blanco y el azul.

Murcia garsėja tapas ir siūlo keletą iš labiausiai ekscytujące tuos visus Ispanijoje. Yra labai daug tavernų ir barų su reali didelis užkandžių (tapas). Kai kurie iš labiausiai mados yra galima rasti aplink gėlių aikštę ir Santa Eulalia/universitetų rajone.

Pirkiniai yra dalis patirties šiame regione. Neiškėlus kojos iš savo automobilių nuomos, galite aplankyti ir parduotuvėje Platería ir Trapería, Verónicas rinką kuri garsėja žuvų, jūros gėrybių ir daržo produktai. Labiausiai išskirtinis maisto prekės, pirkti yra mėsos pyragai, kuriuose net yra elnių pyragai iš Bonache. Murcia virtuvė sudaro ledo patiekalai kaip arroz caldero ir jūros gėrybių, pavyzdžiui omarų suteikdama jums puikus skonio patirties įvairovė. Tarp žinomų patiekalų pasiekti aptarnauja automobilių nuoma yra su zaranollo, kad michirones, pupelių omletas, olla gitana ir triušis tarp daugelio kitų.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» Traukiniu Stotis (0,9 km)
Calle Industria S/n, Calle De Da Industria, S/n, 30002
» Azarbe De Papel (1,9 km)
16 Calle Azarbe Del Papel, 30007, Mu
» Corvera Airport (19,8 km)
Autovia A30, Exit 161. Cepsa Gas Station, Baños Y Mendigo, 30720
» Los Alcazares (35,8 km)
» Torrevieja (39,2 km)
Avda. De Las Cortes Valencianas, 6, Torrevieja, 03180, Alicante
» Cartagena (43,7 km)
Bus Station, 3 Estación De Autobuses., Cartagena, 30202
Renfe Estacion, Plaza De México, S/n, Cartagena, 30203
» Elche (49,2 km)
Hospitalet De Llobregat 8, Elche, 03203, Alicante
» Alicante Oro Uostas (60,2 km)
Terminal De Llegadas, Alicante, 03071
» Lorca (60,8 km)
Calle Medico Antonio Pelegrin, Campus Universitario De Lorca Parking, Lorca, 30800