Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Calle Industria S/n, Calle De Da Industria, S/n, Murcia, 30002 (Ispanija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Murcia Traukiniu Stotis

Jei turite planų, vyksta šeimos atostogoms puiki vieta pvz., Ispanija, galbūt norėsite apsvarstyti nuoma automobilio Murcia traukinių stotyje, patogus transportuoti. Nors yra tiek daug automobilių nuomos kompanijų veikiančių šios stotį, kiekvienas iš jų turi savo reglamentų ir taisyklių dėl išsinuomoti automobilį. Kaip tokia, ji yra labai svarbu, kad jums daryti savo namų darbus labai gerai ant automobilio nuomos, kad jūs galite turėti lengvai laiko bando organizuoti savo kelionės į šią vietą.

Pirmasis pagrindinių Murcia geležinkelio stoties automobilių nuoma reikalavimas dėl amžiaus, pagal kurią jums išsinuomoti automobilį, jums reikėtų ne mažiau kaip 25 metų amžiaus. Papildomi mokesčiai turi būti mokama už vyresnių nei 25 metų ir iš esmės, nuo 21 iki 24 metų amžiaus vairuotojai gali išsinuomoti automobilį. Kaip, pavyzdžiui, jei jūs patenka į šią amžiaus grupę, reikia tikėtis mokėti santykinai didesnę kainą už automobilių nuomos paslaugas. Taigi turite konsultuotis su bendrovė apie konkretų amžių reikalavimus išsinuomoti automobilį ir paprašyti jų pateikti tiksli suma kas jums reikės mokėti virš normalių.

Amžiaus reikalavimai, kartais gali ateiti su automobilį, kad vienas gali samdyti rūšies apribojimai. Iš esmės, gali nepavykti išsinuomoti automobilį specialybės ar transporto priemonių virš normalaus dydžio jei jūs esate jaunas vairuotojas. Kito rinkinio reikalavimus paliesti vairuotojo pažymėjimą. Trumpai tariant, jūs tik išsinuomoti automobilį Murcia traukinių stotyje, jei turite galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Licencija privalo pateikti fiziškai, kai nuomojatės automobilį ir ji turėtų būti nepasibaigęs. Licencijų kopijos, taip pat nėra priimtinas arba ir tarptautinį vairuotojo pažymėjimą taip pat priimtinas.

Galiausiai, yra kreditinės kortelės reikalavimus palengvinti, kaip jums reikia padaryti mokėjimų už automobilio nuomą. Jei norite išsinuomoti automobilį Murcia traukinių stotyje, įmonė turėtų pateikti su vienu iš pagrindinės kreditinės kortelės. Be to, kortelė taip pat turėtų būti savo vardą ir mokėjimai bus imamas iškart patvirtinsite užsakymą. Patartina, kad jums išsinuomoti automobilį internetu, nes ji yra daug lengviau, paprasta ir gali padaryti patogiai būnant komfortą savo namuose.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» Murcia (0,9 km)
Av.arquitecto Miguel Angel Beloqui7, Murcia, 30006
16 Calle Azarbe Del Papel, Murcia, 30007, Mu
Autovia A30, Exit 161. Cepsa Gas Station, Baños Y Mendigo, Murcia, 30720
» Los Alcazares (35,1 km)
» Torrevieja (39,2 km)
Avda. De Las Cortes Valencianas, 6, Torrevieja, 03180, Alicante
» Cartagena (42,9 km)
Bus Station, 3 Estación De Autobuses., Cartagena, 30202
Renfe Estacion, Plaza De México, S/n, Cartagena, 30203, Murcia
» Elche (49,8 km)
Hospitalet De Llobregat 8, Elche, 03203, Alicante
» Lorca (60,3 km)
Calle Medico Antonio Pelegrin, Campus Universitario De Lorca Parking, Lorca, 30800, Murcia
» Alicante Oro Uostas (60,7 km)
Terminal De Llegadas, Alicante, 03071