Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Avda. De Las Cortes Valencianas, 6, Torrevieja, 03180, Alicante (Ispanija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Torrevieja

Torrevieja yra miestas, kuris yra dalis Alikantės provincijoje. Daug žmonių nusprendžia aplankyti Torrevieja miesto dėl jo gražus pajūrio. Turite kelias parinktis pasiekti Torrevieja jei skrisdami lėktuvu Alikantės oro uosto. Užtrunka apie 50 minučių atvykti Torrevieja jei eiti viešuoju transportu, būtų tikslūs, jei jums važiuoti autobusu.

Jei pasirinksite autobusų turėtumėte žinoti keletą dalykų. Tai, kad po ilgo skrydžio, paskutinis dalykas, kurį jūs norite daryti yra vilkite sunkiu bagažu už jus. Geros naujienos yra tai kad ten autobusų stotelė yra tiesiai prie įvažiavimo į oro uostą, jums nereikės tampyti lagaminų po per daug. Oro uoste, jeigu jums reikia kelių gabalų, informaciją apie laiko autobusas atvyksta galite paprašyti darbuotojai; žmonės yra labai draugiškas ir profesionalus tuo pačiu metu; jie jums suteiks jums visą reikalingą informaciją.

Autobusų kelionė yra tiesiogiai ride; nėra stotelių be savo galutinę paskirties vietą: Torrevieja. Mėgaukitės nemokamu bevieliu internetu ir savo kelionę per 50 minučių praeis gana lengvai, jei jums naršyti internete arba pokalbių su savo šeima ar draugais. Jei, kita vertus, viešasis transportas nėra dalykas jums, kodėl gi ne išsinuomoti automobilį? Yra daug automobilių nuomos kompanijų, siūlančių savo profesionalias paslaugas už tikrąją kainą. Jums bus išvengta laukia pusvalandį autobuso, nes automobilį, kad galite išsinuomoti lauks jums tinkamą oro uoste. Bet automobilių nuomos kompanija bus suteikti jums geriausios kokybės yra, net jei kaina yra labai maža. Geras dalykas, kad jums nereikės laukti, kol viešuoju transportu, jūs gausite keliauti ir ramybe. Jei jūsų apsilankymo čia turi verslo tikslais kas geriau būdas galvoti apie strategijas, nei savo kelią į Torrevieja?

Jei jūs nežinote, bet automobilių nuomos kompanijų ne Alikantės oro uosto žmonės gali padėti jums. Galite pereiti prie informacijos stalo, suteikia jiems visus duomenis ir jie gali skambinti bendrovė jums, pasirinkti, kad ženklo, kurį nori ir konkrečią valandą. Automobilis atvyks ne kartą. Jei turite laiko, galite planuoti kelionę iš anksto ir jei žinote kai jūs žemės galite skambinti automobilių nuomos kompanija patys ir ką įsitaisiau.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» Los Alcazares (29,1 km)
» Elche (32,1 km)
Hospitalet De Llobregat 8, Elche, 03203, Alicante
» Alicante Oro Uostas (35,8 km)
Terminal De Llegadas, Alicante, 03071
Calle Industria S/n, Calle De Da Industria, S/n, Murcia, 30002
» Murcia (39,2 km)
Av.arquitecto Miguel Angel Beloqui7, Murcia, 30006
16 Calle Azarbe Del Papel, Murcia, 30007, Mu
Autovia A30, Exit 161. Cepsa Gas Station, Baños Y Mendigo, Murcia, 30720
Avda. De Salamanca 1, Avenida De Salamanca 1, Alicante, 03005
Plaza De La Puerta Del Mar, 3, Alicante, 03002