Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Avda. De Salamanca 1, Avenida De Salamanca 1, Alicante, 03005 (Ispanija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Alicante Geležinkelio Stotis

Alikantės geležinkelio stotis yra įsikūręs Ispanijoje, ir ji veikia kaip centrinė geležinkelio stotis. Traukinių tarnauti ir ilgus ir trumpus atstumus. Tikimasi, kad iki 2013 m., didelio greičio geležinkelio bus pasieks šios stotį. Kai jūs atvykstate į stotį, rasite, kad stotis aptarnauja transporto rūšių skaičius. Tačiau, jums gauti į savo paskirties vietą su daugiau patogumo, jums reikia išsinuomoti automobilį.

Daugeliui žmonių, jie eiti per procesą nuo automobilių rezervavimo tinkamai, ir jie taip pat sekti visus gairių, susijusių su skinti automobilio. Deja, kai kurie nesugeba perskaityti nuomos sąlygas, kurios yra susijusios su grąžinti automobilį. Kaip jums grąžinti automobilį, jūs turite išvengti iš anksto benzinas planus. Geriausias būdas yra galite pildyti automobilio. Tokiu būdu, jūs tik mokėti daug, kad jūs turite. Saugokitės, kad dujų stotys, kurios yra šalia Alikantės geležinkelio stotis yra brangesni. Todėl papildyti bako keletą mylių. Ieško internete, jums bus nustatyti kai kurie dujų stotys, savo teritorijoje ir turėti pigūs tarifai.

Atkreipkite dėmesį, kad jei grįžti automobilio anksti, jums gali tekti mokėti mokestį. Kas mokate vadinamas išankstinio grąžinimo mokestis. Kurso struktūra yra linkę pakeisti ir jūs turite būti atsakingi, jei yra skirtumas. Taip pat, jei grįžti automobilio vėlai, jūs vis dar turite mokėti pavėluotai mokestį. Lengvatinis laikotarpis, daugelis kompanijų į Alikantės geležinkelio stotis duos jums yra 30 minučių prieš pradedant stovo iki pavėluotai mokesčiai. Prieš palikdami automobilį, patvirtinti, kad jūs neišvyko asmeninius daiktus į jį. Daugelis žmonių yra linkę prarasti skėčiais nuo saulės, akiniai nuo saulės ir mobiliuosius telefonus, nėra nieko, kad jie gali turėti Pamiršai pakartotinis automobilio.

Kai grįšite į Alikantės geležinkelio stotį automobilių nuoma, įsiregistruoti palydovas turėtų tikrinti jo kūno žalą, jei yra. Atkreipkite dėmesį į nuomos sutartį, kad mokesčiai, indėlių, kuriuos atliekate kredituojamos į jūsų sąskaitą kaip jums palaukti.

Atminkite, kad kaip išsinuomoti automobilį, jūsų saugumas yra labai svarbu. Jums reikia reikalauti saugaus transporto, nes ten yra kai kurie keliai, kuriems yra būdingas neatsargus vairuotojai. Kai saugos įrangos, kurie automobilį galite pasiimti į Alikantės geležinkelio stotis turi turėti yra saugos diržai.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
Plaza De La Puerta Del Mar, 3, Alicante, 03002
Terminal De Llegadas, Alicante, 03071
» Elche (19,7 km)
Hospitalet De Llobregat 8, Elche, 03203, Alicante
» Benidorm La Cala (35,4 km)
Calle Luis Prendes, 4, Benidorm, 03502
Av Ametlla Mar, Edf. Coblanca 8, Rincon De Loix, Benidorm, 03500, Alicante
Avda. Comunidad Valenciana No. 8 Local 16, Edificio Coblanca 15, Benidorm, 03503
» Torrevieja (43,9 km)
Avda. De Las Cortes Valencianas, 6, Torrevieja, 03180, Alicante
» Villena (44,5 km)
Avd. De Alicante, 73, Villena, 03400
» Alicante Calpe (57,9 km)