Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Vokietija

Vokietija yra šalis, kuri kreipėsi į keliautojai jau daugelį metų dėl jo sielos ir Sveikindamas tradicijas. Spalvingas vynuogių slėnių, alaus ir Didžiosios partijos atrodo pritraukia daug turistų kiekvienais metais. Kad buvo pasakyta, Vokietija yra ne tik į šią veiklą. Tai vadinama žemės poetų ir mąstytojų ir kultūrą, kuri keitėsi ir labai pažangių mokslo, technologijų, dailės, literatūros ir filosofijos srityje. Kai kurie iš labiausiai žinomų asmenybių kaip Albert Einstein, kompozitorius, Bethovenas ir Johann S Bach kilęs iš Vokietijos.

Populiarus Hotspots ir vietų žr.

Jei pradedate nuo sostinės Berlyno, ten yra daug vietų kur lašas ir ištirti. KitKatClub, Tresor ir plaukiojantis poilsio erdvėje yra populiarus dėmės, kurios jus vyksta visą naktį su techno/house muzika, alaus ir šokiai. "Berghain" yra kitoje vėsioje ir optimistiška pub, kuris buvo vadinamas geriausias klubas pasaulyje iš garsaus DJ Mag.

Pereinant prie sudėtingų vietų, šioje šalyje yra puikus muziejų, kurie parodyti savo praeities ir pasiekimus. Miunchene, Deutsches museum yra toks, kuriame rodomos tik apie viską, kas kada nors sugalvotas. Joje yra sekcijos technologijų, meno, muzikos instrumentas, astronomijos bei viską, ką gali įsivaizduoti.

Sodų ir parkų

Gärten der Welt im Erholungspark Marzahn taip pat žinomas kaip "sodai pasaulio" yra egzotinių pasaulio parkas su Tautų atstovaujamas konkrečių akių gaudyti sodai. Tai turi apsilankyti akyse ir bus atnaujinti savo jausmus. Hofgarten yra kitas laisvalaikio sodas, teikianti žmonėms graži vieta pasivaikščioti ir pasigrožėti Pietų valandomis.

Restoranai ir viešbučiai

Patrauklus maisto skonio Vokietijoje jau pasiekė aukščiausią tašką akis visiems, kurie buvo ten. Zwolf Apostel, Berlyne sako, kad skaniausi plonas pluta pica kartu su labai unikalus interjero dekoro ir "šventas virtuvė" atmosferą. Taip pat, žinoma, jos juiciest ir didelis patties, Burgermeister sako, kad geriausi mėsainiai in Berlin, kad tikrai patenkins jūsų skonį pumpurus. Kitų puikių vietų valgyti įtraukti Schlemmer savitarnos, Jules Verne, Le antis Nouveau ir pan.