Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Db Travel Center, Osnabrueck, 49074 (Vokietija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Osnabrueck Geležinkelio Stotis

Tai turi apsilankyti Osnabrueck lankytojams, kurie mėgsta atsipalaiduoti, norintiems aplankyti kultūros ir daro sportas. Osnabriuko stoties galėsite pigiausias būdas patekti į šį miestą iš per kitų miestų Europoje. Traukiniai yra geriausias, ir jų greitis yra puikus. Lankytojai bus atvykti į šį miestą per akis akimirksniu. Vienintelis dalykas, kad lankytojai turėtų atkreipti dėmesį, kad traukinys yra ne lankstus. Tai reiškia, kad ji gali būti tik juos kiek geležinkelio stoties. Jie gali ieškoti kitų būdų, siekiant visur, kur jie gali būti vyksta. Būdama nauja šiame mieste, ieško automobilių nuoma gali būti šiek tiek Arkties. Technologijos. Lankytojai gali rasti automobilių nuoma telefono numeriai internete ir paraginti juos už paslaugą. Kita galimybė, geriau yra užsakymo anksčiau iki d.

Istorinių vietų

Mieste yra daug muziejų, kurie lankytojai turėtų ne patikrinti. Jie alsuoja artefaktus iš praeities. Į meuseums yra Felix Nussbaum Haus, muziejus ir parkas Kalkriese, muziejaus Industriekultur ir Kulturgeschichtliches muziejaus Osnabruck. Ten taip pat kitos vietovės lankytojai galės pamatyti pakeliui iš Osnabriuko geležinkelio stoties į jų poilsio viešbučiai mieste. Osnabrucker Rathaus, theosnabruck pilis, Osnabrucker golfas ir rudi Heger Tor. Tai yra paminklams svetaines, kuriose galima tik gerai peržiūrėti iš automobilių nuoma. Taksi išbandyti kuo daugiau paskubomis gauti lankytojas į jų paskirties vietą. Tokiu atveju lankytojai neturi gerai matomas paminklas.

Poilsis

Lankytojai turėtų įsitikinti, kad dalyvauti laisvalaikį mieste prieš išeinant į Osnabrueck geležinkelio stoties. Jie galėtų naudotis savo laiką labiausiai jei jie pasinaudoti šiomis galimybėmis. Ten jie gali atsipalaiduoti ir pamiršti visus rūpesčius, jie turėjo gyvenime. Yra parduotuvių, kurios yra netoli incased kad lankytojų mano, kad reikia imtis ko nors į get įtampa. Lankytojai gali būti dar į tą vietą kiekvieną dieną patogumui automobilių nuoma. Jie gali naudotis vietos kiekvieną vakarą po jų kasdieninę veiklą, tiesiog Norėdami atspindėti.

Sportas

Sporto mėgėjams, tai yra puiki vieta būti. Vakarais, dauguma žmonių nori naudoti dviračių transporto priemonėms, siekiant išvengti uogiene, tai ten ne piko valandomis. Lankytojai gali palikti ten savo vieπbuθiai automobilių nuomos ir apsipirkti su dviračiais. Jie turėjo vykdyti dieną.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» Osnabruck (0,5 km)
Franz lenz str. 1 3, Osnabrück, 49084
Airportallee 1, Terminal 2, Greven, 48268
» Halle Westfalen (31,6 km)
Elsa braendstroem str. 34, Halle (westf.), 33790, Nw
» Bunde (33,9 km)
Holzhauser Strasse 157, Buende, 32257
» Harsewinkel (36,3 km)
» Emsdetten (37,1 km)
Rheiner Strasse 86, Emsdetten, 48282
» Emsdetten (37,1 km)
Rheiner Str 86, Emsdetten, 48282
Db Reisecenter Im Hbf Counter 3, Bielefeld, 33602
» Bielefeld West (42,8 km)
Artur ladebeck str. 171, Bielefeld, 33647
» Diepholz (44,1 km)
Auf Dem Esch 25, Diepholz, 49356