Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Frankfurt Am Main, 60549 (Vokietija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Frankfurt Oro Uostas

Frankfurtas yra penkta pagal dydį Vokietijos miestas taip pat ji yra finansų centras. Šis miestas yra Vokietijos miesto centro ir tiesa atstovas kultūros ir istorijos vokiečius. miesto gyventojų skaičius yra 2, 300.000.

Transportas

Frankfurto galima laikyti transporto centre, Vokietija. Jis turi geriausią transportavimo tinklą visoje Vokietijos. Tačiau, nieko nėra geriau nei nuoma savo automobilį judėti. Jis leidžia jums keliauti ne savo patogumui. Frankfurte, kurias gali suteikti automobilio nuoma yra daug įmonių, bet prieš priimdama automobilio patikrinkite, ar įmonės reputacija.

Struktūrų

Frankfurto turi daug talo struktūros. Tikrai reikia eiti ir pamatyti nuostabų struktūros miesto. – Europaturm yra iš esmės telekomunikacijų bokštas, kuris buvo pastatytas apytikriai prieš tris dešimtmečius. Jo svarba yra tai, kad jis yra vienas iš aukščiausių struktūrų miestas. Henninger Turm yra aukštas bokštas apie 110 metrų ilgio.

Parduotuvių gatvių

Frankfurte, jums turėtų ne praleisti ant Lankymūsi prekybinių gatvių. Gatvėse yra parduotuvių, kurios sudėtyje yra kai kurie iš labiausiai brangi ir žinomų prekinių ženklų pasaulyje. Prekybinių gatvių yra paprastai perkrautas su pirkėjų. Svarbi parduotuvių gatvės yra Goethestrabe ir Frebgass. Frebgass yra daugiausia elito klasės dėl prekybos patinka Apple, Hugo Boss ir Porsche traukos centras.

Frankfurto turi nemažai parkai ir sodai – tai. Jūs būtinai apsilankyti šiose sodrus žalia vietose pasimėgauti grožio ir mėgautis ramybe. Frankfurter Grungurtel, Mainufer parkas ir Wallanlagen yra trys tokios įdėta daug natūralaus ir dirbtinio grožio sodai.

Žmonės Vokietijoje meilės savo meno, istorijos ir kultūros. Tai yra priežastis, kad miestas turi daugiau kaip 30 muziejų. Galite liudytojas visų rūšių objektus ir orlaivių šie muziejuose. Žmonės ne tik ateina iš Europos, bet iš viso pasaulio, ir pagrindinis tikslas – aplankyti kultūros paveldo, Vokietija. Taip pat yra daug scenos menų teatrų mieste. Jūs negalite sau leisti grįžti namo be aplankyti šių teatrų.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
Im Hauptbahnhof/mietwagenzentr, Frankfurt Am Main, 60329
Ecke Roedelheimer Landstrasse, Frankfurt Am Main, 60486
Ferdinand happ str. 1, Frankfurt
» Offenbach (15,6 km)
Offenbach, 63069
» Darmstadt (18,3 km)
Darmstadt North, 64293
Platz Der Deutschen Einheit 20, Darmstadt, 64293
» Wiesbaden South (22,3 km)
» Wiesbaden Biebrich (22,6 km)
Wiesbaden, 65189
Db Reisezentrum Hbf / 1. Stock, Mainz, 55116
» Wiesbaden (23,6 km)
Bahnhofsplatz 3, Lilien carre, Lilien carré, Wiesbaden, 65189