Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Ankunftsh./blankenseerstr. 101, Lübeck-blankensee, 23560 (Vokietija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Luebeck Blankensee Oro Uostas

Kai kurios oro transporto vadinamas Hamburgo Liubeko oro uosto, Liubeko Blankensee oro uosto, yra į pietus nuo Liubeko miesto maždaug aštuonių kilometrų atstumu esantis komercinis oro uostas. Iš Hamburgo, tai maždaug 54 kilometrų į Šiaurės rytų kryptimi. Iš oro uosto paslaugų didmiesčių zonos Hamburgo ir po Hamburgo oro uosto, jis yra antrasis.

Oro uosto pradėjo tiek vidaus, tiek tarptautinius reguliariuosius skrydžius. Nuo oro uosto, yra keli miestai. Tai apima kaimyninių miestų ir miestų, taip pat kitų šalies dalių. Jos apima: Altenburg Nobitz oro uosto, Badeno oro uosto, Kelno oro uosto, Hahn oro uosto, Štutgarto oro uosto, Brėmeno oro uostą, Miuncheno geležinkelio stoties, Drezdeno oro uosto ir Niurnbergo oro uosto tarp kitų populiarių vietų. Šių vidaus skrydžiai pasiūlyti vietos ir užsienio turistų kelionių įvairiuose regionuose Didžioji Vokietijos galimybę taip palengvinti turizmo plėtros ir užsienio valiutos pajamos.

Patekti į Liubeko oro uosto, yra kelios oro linijų, skrendančių į. Jie prijungiami oro uostą su kitais populiarus oro uostų viduje ir už šalies ribų. Tai leidžia lengvai patekti į šį oro uostą iš oro be jokių sunkumų. Kai kurie oro uostai, kurie siūlo skrydžius į ir iš oro uosto yra Pizos, Bergamas, Stokholmas Skavsta, Alicante, Edinburgas, Gérone ir Gdansko. Oro linijos, kurios veikia šie keliai yra Wizzar, Wizz Air Ukraine ir "Ryanair". "Ryanair" yra didžiausia skrydžių skaičius ir jų kainos yra laikomas labiausiai draugiško iš daug keliaujantiems vadinasi tai yra daugelio numylėtinis. Todėl patogiausia lėktuvas veiklos ir iš Liubeko oro uosto.

Taip pat yra automobilių nuoma ne iš oro uosto ir jo apylinkes. Dramblys yra pagrindinė šios paslaugos. Ji veikia viena iš didžiausių laivynų taip suteikiant klientams platų produktų rinktis. Tačiau kitų teikėjų egzistuoja, kuri skatintų konkurenciją dėl to kokybės paslaugas keliautojams.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» Luebeck (7,2 km)
Luebeck, 23554
» Plon (42,4 km)
Breslauer Strasse 11a In Postfiliale Im Nah + Frisch, Ploen, 24306
» Norderstedt Hertz (45,7 km)
Muehlenweg 145, Norderstedt, 22844
» Hamburg (46,5 km)
Ahrensburger Str. 138 148, 22045 Hamburg, Germany, Hamburg, 22045
» Schwerin Lankow (47,4 km)
Schwerin lankow, 19057
» Norderstedt (47,6 km)
Norderstedt, 22850
» Hamburg Oro Uostas (49,9 km)
Arrival Hall Terminal 2, Flughafenstrasse 1 Hamburg Airport, Hamburg, 22335
Grunthalplatz 3 4, Schwerin, 19053
» Schwerin (52,5 km)
Pampower Str. 5a, Schwerin, 19061
Buero Im Hbf Hoehe Gleis 12, Anfahrt Parkhaus Baumeisterstr, Hamburg, 20099, De