Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Terminalstr. Mitte/mwz, München, 85356 (Vokietija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Munich Oro Uostas

Galbūt vienas iš labiausiai žinomų miestų pasaulyje, Miuncheno įsikūręs Vokietijoje ir yra labai apgyvendintos miestas su turinčių gyventojų daugiau kaip milijonas žmonių. Ne tik yra svarbus ekonominis centras, Miunchenas taip pat yra labai pageidaujamas turistinis vietoje ir turi daug lankytojų kasmet. Ten daug priežasčių, kodėl vienas turėtų pasirinkti šio miesto kaip vieta, kur jis nori praleisti savo atostogas. Priežastys skiriasi nuo gražių peizažų kad vieną jausmas atsipalaiduoti, turintys įdomus užpildyti naktinis gyvenimas.

Istorinės vietos

Viena iš priežasčių pasirinkti Miuncheno kaip jūsų atostogų paskirties yra susijęs su vietos istoriją. Čia, istorija atsiskleidžia kaip dideli muziejai visame mieste. Vienas iš labiausiai žinomų ir garsus iš šių yra galbūt Vokiečių muziejaus. Jis yra žinomas už tai, kad tarp pasaulio seniausias ir didžiausias mokslo muziejų. Taip pat yra nemažai meno galerijų pateikti šią funkciją meno darbų datuojamas XIV a., todėl Miuncheno būtina aplankyti vieta žmonėms, kurie mėgsta meno ir istorijos.

Tiems, kurie ieško vieta poilsiui spalio mėnesį turėtų tikrai laukiu eiti, nes spalio festivalis. Šis festivalis paprastais terminais yra alaus gėrimo konkurse kur didelis alaus gamybos kompanijos palapines, didelis ir žmonių, kurie bando gerti tiek, kiek jie gali duoti alaus. Pirminė paskirtis yra rasti vietą be kurių jūs negali dalyvauti konkurse. Yra liudytojų ir šiuo metu šis festivalis yra šiek tiek baisi, kad turistų jau nekalbant apie įsitraukęs į jį.

Maisto mėgėjams, šis miestas yra dar kartą vieta apsilankyti dėl maisto ir specialios virtuvių įvairovė. Vienas iš pusryčių patiekalai yra "balta dešra", kuris yra pasaulyje garsaus patiekalas. Žmonės, kad apsilankymas tikrai neturėtų palikti prieš bandant iš šį ypatingą patiekalą ir visi kiti puikus patiekalai tiekiami puikus restoranai ir kavinės.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» Ismaning (15,9 km)
Freisinger Strasse 15, Ismaning, 85737
» Markt Schwaben (18,9 km)
Ingolstädter Str. 26, München, 80807
» München Schwabing (24,3 km)
Petuelring 129 Ggue. Bmw Welt, Muenchen, 80809
Bahnhofpl. 2/mietwagenzentrum, München, 80335
» Munich West (31,0 km)
Landsberger Str 368 374, Munich, 80687
» Kirchseeon (32,6 km)
Am Marterfeld 1, Kirchseeon, 85614
» Munich Am Westbad (33,1 km)
Wotanstr. 9, München, 80639
» Landshut (33,6 km)
Altdorfer Str. 1, Landshut
Bahnhofplatz 1, Landshut, 84032