Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Terminal Ring 1, Zentralgeb., Düsseldorf, 40474 (Vokietija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Dusseldorf Tarptautinis Oro Uostas

Jei esate ne Euro kelionę šį atostogų ar tiesiog planuojate su miestu technologijų Vokietija tada jūs tikrai norite miesto Diuseldorfas, kad jūsų prioritetiniame sąraše šalis ir miestus. Miesto centre iš Vakarų pusės prie Reino upės Vokietijos yra Šiaurės Reino - Vestfalijos sostinė. Miesto pasakoja turistų istorijas iš meno pusės IT garsaus šalies. Miesto skaičiuojamas Šeštosios garsaus Vokietijos miestas po jos "Big 5" pirmaujančių miestų. Miestas yra tiesiog elegantiškas ir apsvaiginimo į jos meno ir architektūros, turtingą kultūros ir paveldo šis miestas pritraukia daugiau nei 4 milijonai turistų kada nors metų, ir kodėl gi ne, dabar, kad miestas turi savo tarptautinio oro uosto.

Diuseldorfo tarptautinis oro uostas yra trečia pagal dydį Vokietijos oro uosto, vartai į Reino jį nagrinėja 175 tarptautinių maršrutų. Kai jūs atvykstate į oro uostą galite gauti idėja, kaip žmonės prieštarauja jų stereotipinius didžiuotis pobūdį, bet jie labai kuklus ir atsakingas, kai kalbama apie jų klientų ir pažadas nieko mažiau nei jų geriausias paslaugas.

Daug prabangus paslaugų, kad jums pasiūlyti jokių didelių oro uosto, Dusseldorf airport taip pat suteikia vietoje ir išankstinio užsakymo nuoma automobilių paslaugų franšizės į terminalą. Jų pagrindinis nuoma automobilių bendrovė SIXT nuoma automobilių, veikia visoje JK ir suteikia platų transporto priemonių galima rinktis. Šis nuoma automobilių ateina su mobiliojo užsakymo pasiūlymo, dabar jūs galite užsisakyti automobilį eiti ar tiesiog laukia jūsų bagažo į laukimo zonoje. Kitos žemės transportas yra taksi, kuris gali priimti jus į miestą kur nėra priemiestinių traukinių tinklo arba Diuseldorfas tramvajų transporto that can suteikti you kelionė aplink miestą, tačiau turistų express spręsti į miesto tiesa įdomus pėsčiomis.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
Flinger Broich 10, Düsseldorf, 40235
Return: Charlottenstr.50 Level 6, Duesseldorf, 40210
Zum Portsmouthplatz 2, Duisburg, 47051, Nw
Freiheit 3, Essen, 45127
» Essen (25,9 km)
Ostfeldstr. 9, Essen, 45127
» Leverkusen Manfort (32,4 km)
Corner Manforter Strasse, Leverkusen Wiesdorf, 51373
Bahnhofsvorplatz 10, Gelsenkirchen, 45879
» Gelsenkirchen (34,4 km)
Daimlerstrasse 24, Gelsenkirchen, 45891
Db Reisezentrum, Bochum, 44787
» Cologne Miestas (39,6 km)
Christophstrasse 26 28 *no Truck Return Possible*, Koeln, 50670