Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Weeze, 47652 (Vokietija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Weeze Niederrhein Oro Uostas

Jei jūs esate iš toli nuo miesto apsilankyti savivaldybėje, šioje vietoje būtų patogus vietoje jums. Frankfurto tarptautinis oro uostas yra didžiulis prašmatnus oro uosto bet palyginti į oro uostą į Vėcės, Vokietija yra mažas. Nepaisant to, kelionės į šią paskirties vietą gali pasirodyti esąs didelę patirtį jums. Tai mažybinės ir paprasto miestas, tik 11 tūkstančių gyventojų ir yra įsikūrusi Vokietijoje Žemutinio Reino domenas. Automobilį, per traukinio arba viešuoju transportu galite keliauti į miestą. Weeze oro uosto taip pat žinomas kaip Niderrhein oro uosto, kaip ji naudojama būti oro bazė, kol ji vyko viešųjų 2003. Oro uosto dabar garsėja savo pigių skrydžių oro linijų.

Jei jūs norite turėti savo automobilį galite keliauti po miestą rasite keletą automobilių nuoma stalo atvykimo zonoje oro uosto. Galite pasiekti savo nuomojamų automobilių stovėjimo aikštelė, yra išdėstyti priešais terminalo pastato. Galite išsinuomoti automobilį ir pasirinkite eiti į jūsų viešbutį ar jūsų tikrajai paskirties vietai lengvai. Jie gali paklausti, dėl kokių nors dokumentų, automobilių nuoma, pavyzdžiui, pasą, vairuotojo pažymėjimas ir kreditinės kortelės, tačiau kitus dokumentus, taip pat gali būti paprašyta. Jūs galite judėti mieste savo nuomotu automobiliu lengvai ir imtis džiaugsmo šalies pusėje aplink jus. Eismo visada labai lengvas ir kamščiai yra labai reti, kaimo keliai. Šalies pusėje viliojantis grožis yra akyse matyti ir tai turi patikrinti vietų domina kai ten.

Nepaisant to, kad skurdus, 11 milijonų žmonių keliauja per Weeze oro uosto kasmet. Pajėgumą, automobilių stovėjimo aikštelė yra apie 1000 automobilių ir jūs galite rasti savo nuomojamų automobilių jie labai laukia jums pradėti dirbti su savo kelionę.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» Nijmegen (33,2 km)
Prins Hendrikstraat 30, Nijmegen, 6521 Aw
» Helmond (36,3 km)
Industrieterrein Hoogeind, Industrieterrein Hoogeind, Helmond, 5705 Cl
» Arnhem (43,9 km)
Arnhem, 6828 Kg
Zum Portsmouthplatz 2, Duisburg, 47051, Nw
» Duisburg (47,2 km)
Duisburg, 47051
Eindhoven, 5613 Ab
Oberhausen, 46045
» Oberhausen (52,0 km)
Oberhausen, 46149
Terminal Ring 1, Zentralgeb., Düsseldorf, 40474
» Neuss (57,4 km)
Duesseldorfer Str. 6, Neuss, 41460