Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Bahnhofpl. 2/mietwagenzentrum, München, 80335 (Vokietija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Munich Geležinkelio Stotis

Miuncheno geležinkelio stoties įsikūręs Vokietijoje, ir stotis tarnauja daugiau kaip 300thousans keleivius kasdien. šios stoties rankenos tarpmiestinių kelionių, kurios naudingos žmonių, keliaujančių į kitas šalis kaip Prancūzija, Australija, Italija, Šveicarija. Taip pat yra regioninių traukinių žmonėms, kurie nori keliauti šalies viduje. Kad jums gali rasti Miuncheno traukinių stotyje patogumai; maisto salė, ir parduotuvės. Taip pat galite įsigyti laikraščių ir užkandžių kioskai. Kaip jums palikti stoties, jums reikia išsinuomoti tam, kad lankstumas ir laisvė.

Išsinuomoti automobilį yra nuomos sąlygas, kad jūs turite suprasti. Tai yra todėl, kad dauguma sąlygų, pažeidžia jų padės jums patirti kai kurie papildomi mokesčiai. Atkreipkite dėmesį, kad kai jūs keliaujate į užsienio šalį, jums reikia informuoti apie nuomos sąlygas, kurios jai taikomos. Vėlgi, skirtingų automobilių nuomos kompanijų Miuncheno traukinių stotyje turi savo nuomos sąlygas. Todėl, jums taip pat reikia žiūrėti į skirtingų bendrovės, siekiant nustatyti vienas, kad bus patenkinti jūsų poreikius lengvai sąlygas. Kai esate gerai informuotas apie nuomos sąlygas, jums bus išvengti problemų, susijusių su automobilių nuomos agentas.

Prieš atlikdami užsakymą, jums reikia nulemti jūsų poreikius, taip, kad jūs galite pasirinkti transporto priemonės, kuri atitinka jūsų poreikius. Jei planuojate keliauti vieni ar su draugais, geriausia automobilį naudoti yra mažiausias modelio. Toks automobilis taip pat geriausia, kai esate dėl biudžeto. Todėl, kad toks automobilis sunaudoja mažiau kuro. Jei turite keliauti su daug bagažo, nemažai draugams arba ožiukų, jūs turite samdyti didelis transporto priemonės kaip džipas.

Prieš atlikdami užsakymą, jums reikia naršyti internete siekiant palyginti skirtingų automobilių nuomos kompanijų Miuncheno traukinių stotyje normos. Jei jūs aptikote pasiūlymas, kad yra geras, jums reikia rezervuoti iš karto. Taip yra todėl, normos nuolat pokyčius. Todėl, jei jums nepavyksta užsakyti iš karto, galite nerasti minėtas tarifas užsakymo metu kitu metu.

Atkreipkite dėmesį, kad normos nėra funkcija išimtis ir intarpai. Todėl, pasiūlyti, kad jums būtų suteikta vėliau gali būti pripūstos su draudimo mokesčiai, lašas, mokesčių, oro uosto rinkliavos, mokesčiai ir mokesčių. Ką mokėti gali būti būdas nuoma už jūsų lūkesčius.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» Munich West (4,1 km)
Landsberger Str 368 374, Munich, 80687
» Germering (13,3 km)
Anton Boeck Strasse 8, Im Bavaria Motel, Muenchen Freiham, 81249
» Ismaning (13,4 km)
Freisinger Strasse 15, Ismaning, 85737
» Furstenfeldbruck (23,2 km)
Liebigstrasse 6, Fuerstenfeldbruck, 82256
» Starnberg (23,6 km)
Enzianstrasse 2, Starnberg, 82319
» Munich Oro Uostas (29,2 km)
Terminalstr. Mitte/mwz, München, 85356
» Geretsried (29,4 km)
Jeschkenstrasse 20, Geretsried, 82538
» Holzkirchen (31,5 km)
Industrie Str 1, Holzkirchen, 83607
» Grafing (32,1 km)
Muenchener Strasse 30, Muenchener Strasse 30, Grafing, 85567
» Bad Tolz (43,4 km)
Albert schäffenacker str. 1a, Bad Tölz, 83646