Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Am Flugplatz 64 Ankunft-terminal, Friedrichshafen, 88046 (Vokietija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Friedrichshafen Oro Uostas

Frydrichšafenas oro uostas yra už 6 km nuo Friedrichshafen miesto centro atstumu. Būdamas mažas regioninio oro uosto, jis yra netoli Konstanco ežero kur trys šalys dalijasi savo sienų, įskaitant Austrijoje, Vokietijoje ir Šveicarijoje. Kaip oro uostas yra įsikūręs Pietų didžiąją dalį Vokietija Taigi tai gana netoli Šiaurės Alpės. Jūs galite lengvai pasiekti Austrija iš čia per pusvalandį ir Lichtenšteino Kunigaikštystė ir Šveicarija per vieną valandą. Šis oro uostas taip pat tarnauja kaip vartai į maždaug 50 slidinėjimo kurortų. Todėl Friedrichshafen mėgstamiausia vieta slidininkams.

Kaip tik jums pasiekti Friedrichshafen oro uoste, jūs gausite įvairių variantų gauti aplink miestą. Jūs galite patekti į dauguma slidinėjimo kurortų per autobusų, viešojo transporto ir taksi. Friedrichshafen geležinkelio stotis yra taip pat gana arti oro uosto, kuris gali jums St Anton ir kiti slidinėjimo kurortuose per vieną ar dvi valandas. Tačiau norint gauti automobilį išsinuomoti galite susisiekti kelių automobilių nuomos bendrovėms, kurios turi savo stalai per oro uostą. Jie siūlo prieinamos kainos nuoma automobilių, galėsite apžiūrėti Friedrichshafen miesto per o pozicijoje į savo mėgstamas kurortas. Jūs taip pat gauti įvairių slidinėjimo pakuočių iš šių bendrovių, įskaitant Žieminės visureigių padangos, sniego grandinės, slidžių laikikliai ir 4 ratukais diskai automobilių.

Frydrichšafenas yra pati įdomi miesto išsiaiškinti, kuri siūlo kai kurios nuostabios pramogų ir paminklų turistai. Tarp ryškiausių miesto lankytinų vietų rasite Zeppelin muziejus. Jūs taip pat gausite neįtikėtinai patirties iš kelionė aplink Lake Constance orlaiviu iš Zeppelin. Prie įėjimo į uostą, Friedrichshafen rasite lookout bokštas, kuris taip pat yra vienas iš pagrindinių miesto lankytinų vietų. Taigi jūs rasite sau, turintys trumpą laiką sužinoti visi nuostabios savybės Friedrichshafen ir vietos aplink jį.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
Eugenstrasse 47, Friedrichshafen, 88045
Bahnhofplatz 5 Mobilitaetszentrale Db Reisezentrum, Ravensburg, 88214
» Lindau (18,9 km)
Lindau, 88131
Flughafenstrasse 11, Altenrhein, 9423
» Staad (20,9 km)
Hauptstrasse 81, Staad, 9422
» Konstanz (26,7 km)
Konstanz, 78467
» Ueberlingen (27,7 km)
Ueberlingen, 88662
» Taegerwilen (28,4 km)
Hauptstrasse 160a, Taegerwilen, 8274
» St Gallen (28,8 km)
Zuercherstrasse 160, St. Gallen, 9014
» Dornbirn Miestas (33,3 km)
Wallenmahd Nr. 51; 6850, Dornbirn, 6850, Dornbirn, 6850