Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Zuercherstrasse 160, St. Gallen, 9014 (Šveicarija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma St Gallen

St. Gallen išsiskiria kaip miestas ir Kantono taip pat. Jis įsikūręs Rytų regionas, Šveicarija. Šis miestas yra vienas seniausių šalyje. Jis vyksta daugybė pastatų ir namų iš 18 ir 16 amžiuje. Tai nuostabi vieta tiems, kurie vertina kultūros, meno ir istorijos. Čia galėsite mėgautis fizinių savybių ir siaubingas lankytinas vietas. Jūs galite išsinuomoti automobilį jūsų diskai aplink miestą. Tai bus naudinga, nes tarifai yra kišenėje draugiškas.

Automobilių nuoma St. Gallen padėti lankytojams padaryti maksimalią naudą iš savo kelionę. Keliautojai turi lengvai laiko naršyti po lankytinas naudojant savo automobilius. Geras dalykas yra, kad šis miestas yra labai lengva vairuoti per. Daugeliu atvejų, kamščiuose yra minimalus. Tai suteikia vairuotojai yra lengvai laikų kelyje. Automobilių nuomos bendrovės čia yra daugiau nei puikus. Priežasties teigti, tai yra, nes jie siūlome prieinamas kainas, puikus aptarnavimas ir naują transporto priemonių. Šis derinys leidžia jums turėti savo gyvenimą, o Sankt Gallen metu. Yra tikrai jokių abejonių debesis.

Yra pagrindinis ekonomikos centre, rytinėje Šveicarija, Sankt Gallen yra gana užimtas daugiausia kartų. Tai yra lino tekstilės pramonės kad datuojamas XV a.. Per šį laiką, šis miestas buvo labai populiarus dėl savo siuvinėjimo ir patalynės gamyba taip pat.

Nors ir St. Gallen, asmenys gali išsinuomoti automobilį ir aplankyti viešbučiui, t. y. altorių. Padengta tinkas ir patraukli puošia Šventųjų, baroko altorių yra patrauklus ir akis ir sielą. Jonaitis Moosbrugger (1810) yra smegenų ir rankas už pagrindinio altoriaus. Šis paveikslas sulaukė didelis ir stiprus ateiti ir Rodyti. Per savo vizitą čia, apsilankymas būtų nepilna be pastangų gauti šiuos altorių.

Aplankyti Bodeno ežero yra kitos veiklos keliautojai gali padaryti vizito metu čia. Šioje funikulierius yra įtvirtinta tarp Šveicarijos, Austrijos ir Vokietijos. Nors prie šio ežero, yra daug veiklos, kad vienas gali dalyvauti. Jūs eilutės, žvejoti, windsurfingu ir plaukti. Ežero kranto siūlo nuostabų maršrutą, pasivaikščioti ar važinėtis dviračiais.

Sankt Gallen yra tikrai puiki vieta, kad bet kuriuo metų laiku.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» Appenzell (9,7 km)
Gaiserstrasse 151, Appenzell, 9050
Flughafenstrasse 11, Altenrhein, 9423
Eugenstrasse 47, Friedrichshafen, 88045
» Dornbirn Miestas (27,7 km)
Wallenmahd Nr. 51; 6850, Dornbirn, 6850, Dornbirn, 6850
» Lindau (27,8 km)
Lindau, 88131
Am Flugplatz 64 Ankunft terminal, Friedrichshafen, 88046
» Bregenz (28,9 km)
Fritz mayer platz 1, Bregenz, 6850
» Buchs (29,6 km)
St. Gallerstrasse 100, Buchs, 9470
» Konstanz (32,4 km)
Konstanz, 78467
» Flums (36,3 km)
Lochrietstrasse 5, Flums, 8890