Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Zurich, 8005 (Šveicarija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Zurich Miesto Centras

Ciurichas yra Šveicarijos, ir ne tik sostinėje, tai taip pat šalyje yra didžiausias miestas. Miestas taip pat yra informacija apie oro, kelių ir geležinkelių transporto eismo. Oro uosto ir geležinkelio stoties yra šalies judriausių įrenginių tokio pobūdžio. Kaip finansų centro, tai yra viena didžiausių pasaulyje. Daugelis užsienio firmų turėti šį miestą kaip jų centrinės būstinės, nes dėl palūkanų normos. Taip pat rasite daug plėtros ir mokslinių tyrimų centrų į miestą. Kai kurie iš pagrindinių turistų traukos sritis apima muziejus, architektūra, bažnyčios, parkai.

Jums, kad nuostabūs miestas su labai patogios ir lankstumą reikia išsinuomoti automobilį Ciuricho. Jei atvykote čia pirmą kartą, jums reikia pažymėti, kad laukinių skirtumas, atsižvelgiant į eismo sąlygas, taikomas Šveicarijos, ir savo šalies. Todėl tyrimų apie važiavimo sąlygas, kurios taikomos Šveicarijai prieš jus ten patekti. Tikslas yra išvengti problemų su valdžios institucijomis, ir kad būtų išvengta nereikalingo streso dėl unpreparedness. Kai kurių pabrėžti, kad ateina su vairavimo šalyje, kuri yra užsienio jums gali būti nagrinėjamos nuomos vairuotojas o išsinuomoti automobilį. Kaip išsinuomoti automobilį Ciuricho, jums reikia pažymėti, kad Pasirašę sutartį, jūs prisiimate visą atsakomybę automobilio. Todėl, jei automobilis yra sugadinta arba avariją, turite tik finansinė našta. Todėl, vengti vairuoti keliuose be nuomos draudimo nes jei kas nors atsitiks, jums bus iki išleisite daugiau, nei galėtumėte praleido atsiskaitydami už draudimo apsaugą.

Jei jums naudoti savo kredito kortelę už nuomos mokestis Ciuricho, jums reikia žinoti, ar galioja nuomos draudimas. Dauguma pagrindinių kredito kortelių išdavėjai, jie suteiks jums draudimo kaip nuoma kai naudojate kortelę mokėti už nuomos mokestis. Jei nesate tikri, kreipkitės į išdavėją plokštės vengti mokėti du kartus.

Nuoma draudimas yra skirtingų tipų, išlaidas, ir vienas, kad jums pasirinkti nustatyti savo atsakomybės. Todėl, jums reikia padaryti atsargūs svarstymus, kad pasirinkti vieną, kuris atitinka jūsų poreikius. Net jei turite nuoma draudimo, avarija, pranešti policijai, ir automobilių nuomos kompanija Ciuricho.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
Gartenhofstrasse 17, Zurich, 8004
Zollstrasse 42, Zurich, 8005
» Zürich Hardturm (3,9 km)
Hardturmstrasse 319, 8005
Zurich, 8050
» Zurich Oro Uostas (9,2 km)
Parking 3 G1, Zurich, 8058
» Steinhausen (20,4 km)
Migrol Hinterbergstrasse 39, Steinhausen, 6312
» Baar (20,7 km)
Zuger Strasse 77, Baar, 6340
» Zug (21,6 km)
Alte Steinhauserstrasse 5, Cham, 6330
» Sursee (38,9 km)
Moosgasse 14, Sursee, 6210
» Lucerne (39,5 km)
Luzernerstrasse 48, Lucerne, 6030