Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Lcst Sagl Lugano Stazione Ffs, Lugano, 6900 (Šveicarija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Lugano Traukiniu Stotis

Lugano miestas įsikūręs pietinėje Šveicarijos dalyje kad sienų Italija. Jis yra žinomas kaip didžiausias miestas Šveicarijos gyventojų skaičiumi. Jis guli ant Lugano ežero iš kur jis gavo savo pavadinimą. Jis yra būdingas aukštos ir žemos kalnai su šiltomis vasaromis. Vietoje yra daug gražių peizažų ir įdomus nuotykių todėl aukščiausio turistų lankomas Šveicarijos. Jis yra žinomas kaip Šveicarijos namų istorinių pastatų ir muziejų. Miestas siūlo patogiu transportu, kuris taip pat yra priežastis, daugelis turistų myliu Lankymūsi miestą vėl ir vėl. Kai kurie iš jos turimų transporto priemonių yra plokštumoje, autobusai, valtys, taksi ir traukiniai. Važiuoti traukiniu yra viena iš labiausiai pasirinktai transporto priemonių daug keleivių nes tai greitas ir patogus. Lugano geležinkelio stotis yra labiausiai populiarus Lugano geležinkelio stotį. O kitiems keliautojams nėra patogus važiavimo traukinius, jie paprastai išsinuomoti automobilį patogi kelionė Lugano.

Trumpa apžvalga

Lugano geležinkelio stoties yra pagrindinė geležinkelio stotis Lugano įsikūręs kalvos į vakarinėje miesto centro. Yra keli šimtai keleivių, kurie palieka ir atvykti į stotį. Nuo atvykimo į stotį, keliautojai gali gauti taksi arba tiesiog išsinuomoti automobilį pasiekti jų paskirties vietą.

Istorija

Gothard geležinkelio stoties buvo sukurtas ir atidaryta viešųjų naudoti 1874 kaip segmentas link į Chiasso eilutės. 1882, kirsti Monte Ceneri Pass link į Bellinzona linija. Lugano geležinkelio stotis buvo sujungiami su srityse visoje visoje šiaurinėje Šveicarijos Tičino Kantonas. 1886 m., Lugano Citta - Stazione funikulierius buvo atidarytas ir puspriekabė Lugano - Tesserete geležinkelio (FLP) 1912 metais. Buvo iškelta keletas geležinkelio stočių, bet ir vėliau, tų geležinkelio stotys buvo uždaryti. Lugano FLP stotis buvo didelis pokyčius 1990 - 1992 metais. Galiausiai 1998 m. geležinkelio stoties įranga buvo padaryta pažanga, bei jo apylinkes geras architektas, Aurelio Galfetti. Stočių tunelis buvo taip pat atkurtas 2007 metais.

Patalpos

Keliautojai su daug bagažo gali tiesiog išsinuomoti automobilį pasiekti geležinkelio stoties. Prieš stotį yra didžiulis kiemas, iš kurios autobusai ir taksi yra griežtai draudžiama eismo tikslais. Autobusai leidžiama tik pabaigoje kiemas su jos atitinkamų eilučių. Lugano geležinkelio stotis neturi krovinių krovimo priemonės, kurios gali prireikti keliautojams su sunkiu bagažu gauti automobilių nuomos paslaugas, valdyti savo produktus. Visų pirma, operacija stotyje yra labai gerai valdoma.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» Lugano (0,3 km)
Via Monte Boglia 24, Lugano, 6904
» Lugano Oro Uostas (2,9 km)
Arrival Hall, Lugano, 6982
» Locarno Airport (18,3 km)
Magadino Airport, Locarno, 6600
» Locarno (20,8 km)
Piazza Stazione, Locarno, 6600
Piazza Stazione, Locarno, 6600
» Varese (23,2 km)
C/o Carrozzeria Bolcato, Calcinate Del Pesce, 21100
P.le San Gottardo, Como, 22100
» Como (24,3 km)
By " La Carburatecnica ", Como, 22100, Lombardia
» Lecco (38,8 km)
Via Ettore Monti, 59/a, Galbiate, 23851
» Gallarate Va (39,9 km)
Via Carlo Noe 7, Gallarate, 21013