Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Bp 248, Geneva, 1215, Geneva (Šveicarija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Geneva Oro Uostas

Yra viena iš labiausiai lankomų miestų pasaulyje ir yra žinomas kaip finansų ir verslo centras. Miestas yra viena iš tankiausiai miestų Šveicarijoje su daugiau nei 900,000 piliečiais. Miestas yra tikrai žinomas kaip didelė dalis U. n ir didžiąją dalį pasaulio sveikatos organizacija yra įsikūrusi ji. Tai taip pat žinomas kaip priimančiosios miestas EURO 2008 futbolo taurė. Jis taip pat žinomas dėl garsaus konvencijos. Yra vienas iš aštuonių pagrindinių finansinių miestų pasaulyje ir yra laikomas 3 didžiausių finansinių paskelbimo Europos po Londone ir Ciūriche.

Jis įsikūręs garsusis Ženevos ežero pietvakarių pusėje. Miestą supa dvi kalnų grandinės. Miesto klimatas yra gana saikingai ir žiemos švelnios. Vasaros yra šiek tiek įšyla su vidutinė temperatūra apie 25 laipsnių birželį ir liepą.

Muziejų ir kitų įdomybių

Yra daug muziejų turistams ir tai yra vienas iš pagrindinių pramogų miestas. Vienas iš labiausiai žinomų muziejų yra Tarptautinė Raudonojo Kryžiaus muziejus. Yra daug vietų tinka norintiems susipažinti su miesto. Vienas iš šių atrakcionų yra Jungtinių Tautų būstinėje. Tai turi pamatyti vieta turistams, nes ji yra viena iš svarbiausių institucijų pasaulyje. Paprastai, galima nustatyti pagal turistų pageidavimus ekskursijas su gidais. Saint Peter's Cathedral yra dar vienas garsus atrakcija ir yra žinomas kaip Ženevos senovės lobis. Struktūra yra seniausia architektūros pastatas mieste ir siūlo patrauklių vaizdas iš bokšto viršuje.

Gamtos vertybės

Ežero yra kita atrakcija turistams ir gamtos grožį Ženevoje. Ji yra viena iš labiausiai relaxing vietų ir yra atvira turistams ištisus metus. Yra daug kavinių, restoranų, parkų ir rinkų palei dešinę ir kairę ežero. Be to, yra cruises visą dieną dėl taikos laikas ežere ir turistai turi galimybę mėgautis vandens sportu, įskaitant vandens slidinėjimą.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» Geneva Oro Uostas (0,3 km)
Po Box N 62, Po Box N 62, Ferney Voltaire, 01210
Geneva, 1201
Gare De Genève Cornavin, Shopping Gallery, Level 1, Geneva, 1203
Rue De Monthoux 2, Geneve, 1201
Gare Sncf, Annemasse, 74100
» Annemasse (10,5 km)
Annemasse, 74100
Gare Sncf, Bellegarde, 01200
Gare Sncf, Thonon Les Bains, 74200
» Annecy Oro Uostas (33,6 km)
Aeroport De Meythet, Annecy, 74000
Gare Sncf, Annecy, 74000