Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Cointrin Airport (swiss Side) Bp 248, Geneva, 1215, Geneva (Šveicarija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Geneva Oro Uostas

Yra viena iš labiausiai lankomų miestų pasaulyje ir yra žinomas kaip finansų ir verslo centras. Miestas yra viena iš tankiausiai miestų Šveicarijoje su daugiau nei 900,000 piliečiais. Miestas yra tikrai žinomas kaip didelė dalis U. n ir didžiąją dalį pasaulio sveikatos organizacija yra įsikūrusi ji. Tai taip pat žinomas kaip priimančiosios miestas EURO 2008 futbolo taurė. Jis taip pat žinomas dėl garsaus konvencijos. Yra vienas iš aštuonių pagrindinių finansinių miestų pasaulyje ir yra laikomas 3 didžiausių finansinių paskelbimo Europos po Londone ir Ciūriche.

Jis įsikūręs garsusis Ženevos ežero pietvakarių pusėje. Miestą supa dvi kalnų grandinės. Miesto klimatas yra gana saikingai ir žiemos švelnios. Vasaros yra šiek tiek įšyla su vidutinė temperatūra apie 25 laipsnių birželį ir liepą.

Muziejų ir kitų įdomybių

Yra daug muziejų turistams ir tai yra vienas iš pagrindinių pramogų miestas. Vienas iš labiausiai žinomų muziejų yra Tarptautinė Raudonojo Kryžiaus muziejus. Yra daug vietų tinka norintiems susipažinti su miesto. Vienas iš šių atrakcionų yra Jungtinių Tautų būstinėje. Tai turi pamatyti vieta turistams, nes ji yra viena iš svarbiausių institucijų pasaulyje. Paprastai, galima nustatyti pagal turistų pageidavimus ekskursijas su gidais. Saint Peter's Cathedral yra dar vienas garsus atrakcija ir yra žinomas kaip Ženevos senovės lobis. Struktūra yra seniausia architektūros pastatas mieste ir siūlo patrauklių vaizdas iš bokšto viršuje.

Gamtos vertybės

Ežero yra kita atrakcija turistams ir gamtos grožį Ženevoje. Ji yra viena iš labiausiai relaxing vietų ir yra atvira turistams ištisus metus. Yra daug kavinių, restoranų, parkų ir rinkų palei dešinę ir kairę ežero. Be to, yra cruises visą dieną dėl taikos laikas ežere ir turistai turi galimybę mėgautis vandens sportu, įskaitant vandens slidinėjimą.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» Geneva Balexert (1,6 km)
Avenue Louis Casai 27, Geneva, 1209
» Vernier (3,4 km)
Chemin Grenet 25, Vernier, 1214
Rue De Lausanne 37, Geneva, 1201
Gare De Genève Cornavin, Shopping Gallery, Level 1, Geneva, 1203
Rue De Monthoux 2, Geneve, 1201
» Geneva Acacias (5,0 km)
60, Rue De Berne, Genf, Geneva, 1227
Garage Jean Krucker Sa, Route De Thonon 158, Collonge bellerive
Indigo Car Park Reception, Rue Du Simplon 32, Lausanne, 1006
» Rolle (29,7 km)
Amag Automobiles Et Moteurs Sa Rte De La Vallee 7 11, Rolle, 1180
» Lausanne Crissier (49,4 km)
Garage Du Roc Sa Rue De L'arc en ciel 1, Crissier, 1023