Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Arrival Hall, Lugano, 6982 (Šveicarija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Lugano Oro Uostas

Lugano oro uostas yra įsikūręs Šveicarijoje, ir ji veikia kaip regioninio oro uosto. Verslo klasės operacijos tampa vis svarbesniu. Tai yra todėl, kad požiūris sunkumų buvo išspręstos. Šiandien, beveik bet kokios rūšies Long ir vidutinio dydžio verslo purkštukai yra priimtinos. Tai reiškia, kad jie galėtų sudaryti teisinio nusileidimo šiame oro uoste. Oro uosto tikslas tampa į pirmaujančių verslo klasės oro uostą region - wise, iš kurių keleiviai. Tokiu būdu, jis padės sumažinti laukimo laiką ir eismo grūstis didesniuose oro uostuose.

Jei jūs ketinate naudoti automobilių nuoma, kai jūs atvykstate į Lugano airport, jums reikia nustatyti tinkamą tvarką iki gyvenimo namuose. Automobilių nuomos vietų šiame oro uoste yra svetainių, kurios yra lengvai valdoma. Todėl, kai kalbama apie tarptautinę agentūrą, rasite maketą su vairavimo taisyklės taikomos jūsų šalyje, draudimo reglamentavimą, savaitinį, geografinių apribojimų, nuomos vietą, ir informacijos. Su rezervuojant internetu prieš atvykstant Lugano oro uosto privalumas yra tai, kad jums bus išgelbėti save nuo problemų, kad ateina su atsižvelgdamas į paskaitykite turinčių politiką ir reglamentus, kai jūs atvykstate į oro uostą, tačiau jis parašytas užsienio kalba.

Teikiamos automobilių nuomos paslaugos, yra gerai informuoti apie draudimo reikalavimų yra svarbus. Išsinuomoti automobilį yra paprasčiau procesui, pažvelgti į draudimo reikalavimų, taikomų jūsų paskirties šalį. Ši informacija yra prieinama iš AAA arba auto draudimo agentas. Naudodami kredito kortelę, kad už automobilių nuoma, draudimas bus taikomos. Todėl, jums reikia turėti kopiją susidūrimo draudimo reikalavimo atsisakymo, jūsų įmonė. Kai jūs ją pristatyti, agentūrai, kad jūs nuomą iš automobilio, išvengsite papildomų išlaidų.

Atminkite, kad atsarginių tam tikrą laiką jums bus susipažinę su automobilio. Tai reiškia, kad prieš traukimas į eismo, jūs turite būti susipažinę su priemonėmis ir valdymo skydas. Kaip būdą užtikrinti savo saugumą po išsinuomoti automobilį iš Lugano oro uosto, nepamirškite dėvėti saugos diržų. Net jei esate atostogų, tai nėra pasiteisinimas žaidimo žemyn bendrieji saugos reikalavimai. Jei patekote į avariją ir dėvėti saugos diržų, bus sumažinti tikimybę, mirties atvejis iš beveik 50. Keleiviams bus sumažinti tikimybę, kenčia nuo rimtų sužalojimų.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
Lcst Sagl Lugano Stazione Ffs, Lugano, 6900
» Lugano (3,0 km)
Via Monte Boglia 24, Lugano, 6904
» Locarno Airport (17,8 km)
Magadino Airport, Locarno, 6600
» Locarno (19,5 km)
Piazza Stazione, Locarno, 6600
Piazza Stazione, Locarno, 6600
» Varese (22,0 km)
C/o Carrozzeria Bolcato, Calcinate Del Pesce, 21100
P.le San Gottardo, Como, 22100
» Como (25,5 km)
By " La Carburatecnica ", Como, 22100, Lombardia
» Gallarate Va (39,0 km)
Via Carlo Noe 7, Gallarate, 21013
» Giussano (41,1 km)
Via Vigano 17, Giussano, 20034