Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Flughafenstrasse 11, Altenrhein, 9423 (Šveicarija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Altenrhein Oro Uostas

Altenrhein oro uostas yra taip pat žinomas kaip St. Gallen - Altenrhein oro uosto ir įsikūręs Šveicarijoje. Šis oro uostas laikomas verslo oro uosto ir įsikūręs pagrindinis vietoje yra netoli Austrijos, Vokietijos ir Lichtenšteino taip pat. Daugumai žmonių, kurie turi verslo orientuota karjeros laikas reiškia pinigus, todėl labai svarbu, kad visų skrydžių atvyksta laiku, su nebūtų vėluojama. Tik oro sąlygos gali trikdyti programoje numatytų skrydžių; paprastai skrydžių ne kenčia kitimo grafike. Yra daug patogumų oro uoste. Kas keleivių vertiname labiausiai yra informacijos punktas, kuriame galite užduoti visus susijusius klausimus ir darbuotojai bus daugiau nei laimingi galėdami padėti jums su papildoma informacija. Darbuotojai yra draugiški ir profesionalūs ir jie yra patyrę, daugelio tarptautinių kalbų, kuri yra plius, nes visos komunikacijos kliūčių bus padalintas taip.

Jei atvyko čia verslo reikalų turėtų išsinuomoti automobilį ir pasirinkti liukso gamintojas kelionės stiliaus ir mėgautis patogiai važiuoti. Niekas negali būti labiau varginantis nei ilgo skrydžio. Ir paskutinis dalykas, kurį norite padaryti yra gauti perkrautas viešuoju transportu ar laukti autobuso ir atliekas gerų, kada jūs galėsite išsinuomoti automobilį iš anksto, bus laukia, kaip tik ateis į oro uostą.

Taip pat galėsite nemokamai Wi - Fi prieigą, kuris yra palaima, jei jums reikia gauti su savo verslo partneriais arba su savo draugais ar šeima svarbius naujinius. Ir jei jums tikrai reikia siųsti statusą arba elektroninį laišką, Wi - Fi prieigos bus pasirodyti esąs daug padėti.

Jei esate susidūręs su tuo, kad jūs turite laukti tarp skrydžių jums nužudyti šiek tiek laiko patikrinti dalykų aplink jus. Galite patikrinti neapmuitinamos parduotuvės pamatyti, jei yra kažkas, kad gali būti naudinga jums, galite patikrinti parduotuvėse pirkti suvenyras ar dovana draugui ir ir tt. Jei jūs manote, kaip ji, galite įsigyti energizer įkraukite savo energiją ir patraukti Užkandote jei jūs jaučiate alkį, o svyruos laukimo salėje. Taip pat galite Bankomatas jei reikia valiuta ir galite patikrinti oro atnaujinimai laiko intervalo planuojate apsistoti viešbutyje Šveicarijoje.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» Staad (1,4 km)
Hauptstrasse 81, Staad, 9422
» Lindau (12,8 km)
Lindau, 88131
» St Gallen (15,1 km)
Zuercherstrasse 160, St. Gallen, 9014
» Dornbirn Miestas (16,7 km)
Wallenmahd Nr. 51; 6850, Dornbirn, 6850, Dornbirn, 6850
Eugenstrasse 47, Friedrichshafen, 88045
Am Flugplatz 64 Ankunft terminal, Friedrichshafen, 88046
Bahnhofplatz 5 Mobilitaetszentrale Db Reisezentrum, Ravensburg, 88214
» Konstanz (36,4 km)
Konstanz, 78467
» Taegerwilen (36,6 km)
Hauptstrasse 160a, Taegerwilen, 8274
» Wil (37,7 km)