Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Parking 3 G1, Zurich, 8058 (Šveicarija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Zurich Oro Uostas

Ciurichas yra didžiausias miestas Šveicarijos gyventojų daugiau nei 3. 8 milijonai žmonių. Viešbutis yra miesto centre, yra labiausiai lankomas miestas šalyje. Iš pradžių, ji atsirado 15BC ir šiandien, tai viena iš labiausiai pasaulio miestų ir pirmaujančių pasaulio finansų centras. Ciurichas yra namo mieste remiasi kelios finansinių institucijų ir keletą milžiniškas bankų pasaulyje. Jis yra pats brangiausias miestas žemyno bet vis dar laikoma viena iš miestų su geriausią gyvenimo kokybę. Miesto apsilanko milijonai turistų kasmet dėl savo turtinga istorija ir jo lankytinų vietų.

Muziejai

Šveicarijos nacionalinis muziejus yra vienas iš pagrindinių muziejais ir jis pritraukia tūkstančius turistų. Jis rodo įvairius senovės antikvarinius daiktus, kuriuos atstovauja šalies istorijoje. Ji taip pat datuojamas į akmens amžių. Jūs galite rasti keletą statulos ir paminklai čia ir taip pat garsėja parodyta keletas klasikinis ginklų naudojamas Šveicarijos kariuomenės įskaitant keletą kardai, lankai ir strėlės. Kito garsaus muziejaus yra dailės muziejus, kuris turi keletą paveikslų ekrane įskaitant paveikslai iš kai kurių senų ir gerbiamų menininkų paveikslų iš naujos ir modernios Šveicarijos menininkų. Tai ideali vieta meno mėgėjams. Dizaino Ciuricho muziejus yra kita mėgstamus muziejus turistai. Ji skirta tik pramonės dizaineriai, grafikos dizaineriams ir architektūros dizaineriai. Jūs galite rasti kai kurių bauda kokybės darbą čia iš praėjusio šimtmečio.

Zoologijos soduose

Ciuricho zoologijos sodas yra kitos bendros vietos turistai nes ji yra daugiau nei 2000 skirtingų gyvūnų ir daugiau kaip 250 skirtingų rūšių. Tai gyvūnų draugiškas zoologijos sodas ir yra vienas didžiausių zoologijos sodų visame pasaulyje.

Virtuvė

Miestas taip pat garsėja savo Šveicarijos virtuvės patiekalai, kurie yra žinomi kaip gana skanus. Yra keletas restoranų ir barų visą miestą ir jūs galite rasti bauda kokybės maisto beveik visur mieste. Kai kurie svarbūs restoranų yra Au Premier ir Blue Monkey.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
Zurich, 8050
» Zürich Hardturm (7,7 km)
Hardturmstrasse 319, 8005
Zollstrasse 42, Zurich, 8005
Zurich, 8005
» Uster (16,2 km)
Pfaeffikerstrasse 32, Uster, 8610
» Steinhausen (29,5 km)
Migrol Hinterbergstrasse 39, Steinhausen, 6312
» Baar (29,9 km)
Zuger Strasse 77, Baar, 6340
» Zug (30,8 km)
Alte Steinhauserstrasse 5, Cham, 6330
Db Travel Center, Singen, 78224
» Singen (41,2 km)
Singen, 78224