Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Luzernerstrasse 48, Lucerne, 6030 (Šveicarija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Lucerne

Liucernos yra gražus ir siaubingas Šveicarijos miestas receptas. Šis miestas gali pasigirti reputaciją sukurti gražią muziką. Ji didžiuojasi savo dengti tiltai, saldainiai spalvos namai, waterfront pasivaikščiojimo ir saulėtą plazas. Jūs can't sunaikina, tai, kad šis miestas yra stulbinantis. Jis išliko populiarus net po Wagner, Queen Victoria mėgsta ir Goethe puošia miestą. Jūsų kelionė, ši nuostabi vieta prasideda išsinuomoti automobilį jūsų asmens diskai per ir aplink. Pradėti savo proto - pučia nuotykius su automobilių nuoma ir jūs tikrai ne regret it.

Šis gražus mažas miestas yra priimančiosios į ežerą, kad jūs galite mėgautis plaukimo ir irklavimo. Viršuje yra neįtikėtinas vieta apsilankymo, Liucernos yra puiki vieta atrasti populiarių svetainių kaip Rutli pieva ir Mount Rigi. Turizmo čia yra akivaizdžiai klesti dėl daugybės vietų aplankyti ir ką daryti galima. Yra pagrindiniai vartai į visą centro regioną Šveicarijos vaidina didžiulį vaidmenį priimant šį miestą, vieną iš šalies pagrindinės turizmo centrais. Ji atneša su juo labai turtinga istorija bei kultūra.

Naudoti savo automobilių nuoma aplankyti koplyčios tiltas. Tai veikia kaip svarbaus orientyro Liucernos. Tai seniausias Woodbridge visą Europoje. Padarė su medienos, šis tiltas buvo pastatytas XIV a. ginti miestą. Pėsčiomis per ji yra palaima, kad sielą ir kūną. Kaip jums atlikti per tiltą, galima pamatyti maždaug 100 nuotraukų dvylika a. miesto gyvenimo, taip pat Šveicarijos istorija. Po degimo 1993 metais, tiltą vėliau buvo atstatytas po kelių mėnesių. Tačiau bokšto tebėra pradinį arba pradinis būklės.

Liucernos automobilių nuoma suteikia klientams beveik neįtikėtina paslaugas. Šie automobiliai bus padaryti savo tirti daugiau nei įdomi. Jūs turėsite nuostabų laiką sužinoti daugiau apie miesto kultūros ir meno taip pat. Vairuoti įvairių kurortai ir gydyklos Laisvas turistai ir vietiniai gyventojai. Jūsų apsilankymo čia neturėtų būti pažeista arba tapti nieko nesiekia nuostabi, nes jūs neturite savo automobilį. Išsinuomoję automobilį, jūs turite visas jums reikia turėti neįtikėtinai kelionių ir kelionės aplink Liucernos prabangos. Aplankyti miestą šiandien ir ieškoti, ką ji turi pasiūlyti.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» Ebikon (4,9 km)
Migrol Zugerstrasse 5, Ebikon, 6030
» Emmenbruecke (5,0 km)
Neuenkirchstrasse 90, Emmenbruecke, 6020
» Zug (20,2 km)
Alte Steinhauserstrasse 5, Cham, 6330
» Baar (21,8 km)
Zuger Strasse 77, Baar, 6340
Zurich, 8005
Zollstrasse 42, Zurich, 8005
» Zürich Hardturm (41,0 km)
Hardturmstrasse 319, 8005
Zurich, 8050
Amag Retail Autowelt Zuerich Giessenstrasse 4, Duebendorf, 8600
» Buchs Dallikon (46,1 km)
Daellikerstrasse 30, Buchs, 8107