Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Airport, Belp, 3123 (Šveicarija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Bern Oro Uostas

Bernas uostas Berne, garsaus kapitalo ir Šveicarija. Oro uosto yra Asfaltuotas takas arba airstrip (14/32 1, 730 m (5676ft)), sraigtasparnių nusileidimo aikštelė ir kvadratinių vietos sklandytuvas.

Bernas oro uosto vyko pagrindinis kuriant 2011, dabar jis turi geriausią terminalo bet vis dar yra poreikius naujų automobilių stovėjimo aikštelė. TheBiderhangar yra vienas iš garsaus angarai Oskar Bide, kuri yra pavadinta Šveicarijos aviacijos pradininkas. Judėti po miestą ir mėgautis oro uosto peizažų galite samdyti taksi iš vieno iš daugelio automobilių nuomos agentūrų per miestą.

Bernas oro uostas turi keletą de Havilland Kanada DHC - 6 Twin ūdra amatų, kuri nėra skirta žmonių, kurie tiesiog nori skristi virš regione ir pamatyti, kaip ereliai pamatyti miestą. Į amatų galima išsinuomoti transporto žmonių ar šviesos avarinio gerai pristatymas. Be to, oro uosto yra federalinė civilinės aviacijos tarnybos vidaus bazę. Tai reiškia, tai yra vieta, svarbos daugeliui žmonių.

Oro uosto yra tokioje vietoje, kad yra lengvai pasieksite keliautojų. Kas nors gali lengvai pasiekti čia vairavimo sau arba nuomos paslaugas automobilių nuomos kompanijų. Yra daug automobilių nuomos agentūrų mieste, kurios teikia šias paslaugas sumažinta kaina. Dauguma jų perėmė naujausias technologijas laivybai; Taigi užtikrins jums pasiekti savo tikslą per trumpiausią įmanomą laiką. Šios programos pagalba, keleiviai gali užsakyti automobiliai tiesiai iš savo iPhone, gervuogių arba Android įtaisai, priklausomai nuo to jie turi.

Ji taip pat garsėja savo regionines bei geografinės svarbą. Tai oro uoste maistą labai daugeliui žmonių kelionės į ir iš Šveicarijos. Bernas miestas turi a prides pati oro uoste ir atitinkamos institucijos visada sunkiai dirba, kad viskas geriau lankytojams bei keleivių. Projektų numeriai yra vis dar pagal konstrukcija, kuri kartą užpildytas bus paversti vieta ir suteikia jai naują išvaizdą. Judėjimas yra lengvai ir greitai naudojant automobilių nuomos paslaugomis šio garsaus oro uoste.

Bernas oro uostas yra taip pat žinomas turistų vietoje. Lankytojų skaičius tik patinka lankytis oro uosto lankydami Šveicarija peržiūrėti savo grožiu. Oro uostas yra labai svarbi šalies. Jei jūs ketinate praleisti atostogas Šveicarijoje turi aplankyti šio oro uosto. Tai bus gerai, be savo prisiminimus. Taigi, mėgautis savo kelionių išsinuomoję automobilį pasirinktą vieną iš daug profesinės automobilių nuomos paslaugas Berne.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» Bern (5,7 km)
Casinoplatz, Bern, 3011
Bern, 3008
Wankdorffeldstrasse 60, Bern, 3014
» Liebefeld (6,5 km)
Wankdorffeldstrasse 88, Bern, 3014
» Kirchberg (20,9 km)
Industrie Neuhof 1, Kirchberg, 3422
» Fribourg (29,5 km)
Route De Villars 105, Fribourg, 1701
» Biel Bienne (31,5 km)
Solothurnstrasse 79, Biel, 2504
» Grenchen (32,1 km)
Leuzigenstrasse 2, Grenchen
Autohilfe Stettler Gmbh Hofmattstrasse 12, Herzogenbuchsee, 3360
» Interlaken (37,1 km)
Hotel Metropole, Interlaken, 3800