Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Jungtinė Karalystė

JK yra viena iš labiausiai myli ir puoselėja visų lankytinų vietų. Ji turi daug ką pasiūlyti savo turistams. Nuo nuostabų vaizdingas peizažas savo sodrus ir gausus šalies pusėje į vieną iš įdomiausių ir paimdavo naktį gyvenimą, Jungtinė Karalystė turi jį visi į parduotuvė savo lankytojams. Tai tikrai yra vienas iš natūra sala, mažas dydis, bet didelis galimybes.

Garsios vietos

Nuostabi Stounhendžas turi būti svarstoma kai kalbama Lankytinos vietos. Tai vienas iš įspūdingiausių lietuvių paveldo paminklų gana nepaprastai inkunabulų.

Vienas iš žemės ženklų, kad yra tikrai puikus ir lankomi beveik kiekvienas turistas yra Tower Bridge. Londono Tauerio tiltas apima Temzės upės plotis ir ji pastatyta šalia London Bridge, kuris yra kitas tikrai nuostabi žemės ženklas. Šis žemės ženklas turi buvo pažymima istorija, kurį sudaro Lopšelinukams skirtų eilėraštukų kad beveik kiekvienas kitas jaunas žmogus turėtų žinoti, dabar dienas. Keletą kitų nuostabi žemės ženklai yra Big Ben bokšto ir Parlamento rūmų.

Istorinės vietos

Yra įvairių neeilinis sodybos ir didinga pilis peržiūrėti Jungtinėje Karalystėje. Vienas iš geriausių sodybos, Chatsworth House. Tai yra absoliutus Hercogas ir Hercogienė Devonshire ir randama Derbyshire.

Smagu vietų

Nori žaisti diena JK? Įsitikinkite, kad kelionę į Londono akis. Didžiulis Ferris ratų, kuri padeda jums pamatyti viso ploto JK nuo jo pačiame viršuje.

Kitas žymias vietas

Visiems tiems, kurie yra literatūros fanatikai, Šekspyro užima daug gerbiamo padėtį jų širdyse. Jungtinė Karalystė užima didžiulį gydyti juos, tai jiems suteikia galimybę aplankyti Šekspyro gimimo vieta.

Politika meilužio vyks rašybos saistomas yra gražus ir egzotinių Blenheim rūmai, kurie taip pat gimimo vieta Winston Churchill.

Tiems, kurie mėgsta klajoti išorės ir mėgautis ką gamta turi pasiūlyti jiems jie turi galimybę ir galimybę aplankyti Woodlands Park ir Birmingemo botanikos sodai.