Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Ronaldsway Airport, Isle Of Man, Im9 2as (Jungtinė Karalystė)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Isle Of Man Oro Uostas

Meno salos oro uosto, taip pat žinomas kaip Ronaldsway airport, yra įsikūręs į pietus nuo Ronaldsway sala. Taip pat yra 11 km į pietvakarius nuo Douglas. Oro uosto lieka užimtas ištisus metus dėl jos daug reguliarių skrydžių į Airijos, Jungtinės Karalystės ir Normandijos salas. Beveik 7 milijonus keleivių keliavo į Ronaldsway per oro uoste pernai. Oro uosto vis dar plečia tvarkos už didesnes patalpas keleiviams. Naujas plėtinys buvo atidarytas 2000 m. kovo mėnesį su atvykimo plotas, išvykimų salė, bagažo salės ir maitinimo lizdo. Daugiau darbo turėtų būti padaryta šiais metais taip pat padidinti išvykimo vartų skaičius.

Geriausias būdas keliauti aplink miestą yra per automobilių nuoma. Tai ne nuostabus jausmas nei laisvės jums keliaujant aplink gražus vaizdingas kelius, Meno salai. Yra penkių didžiausių automobilių nuomos agentūrų oro uosto terminalo pastato. Šios nuomos įmonės turi savo skaitikliai bagažo išėjimo susigrąžinti plotas po to, kai jūs imtis kairę. Galima išsinuomoti automobilį, kaip tik jums atvykti į oro uostą, tačiau prieš registruojant automobilį pasirodo esąs išmintingesnis sprendimas. Jis ne tik leidžia jums gauti automobilį savo pasirinkimą, bet padės sutaupyti Jūsų laiką užbaigti dauguma dokumentų iki jūsų atvykimo.

Saloje nėra išvystyta infrastruktūra, viešasis transportas. Pagrindinės galimybės keliauti į ir iš oro uosto yra autobusu arba taksi. Tačiau jie nėra taip patogu, todėl daugelis turistų pasirinkti automobilį išsinuomoti keliauti aplink salą. Jūs gausite daug naudos iš nuoma automobilių įskaitant galimybę tam tikrose atokiose vietovėse vairuoti dviračiai ekskursijos ar pajūrio vaikšto.

Paėmimas

Žemėlapyje: