Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Prestwick Airport (shuttle Bus), 146 Prestwick Road, Ayr, Ka8 8np (Jungtinė Karalystė)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Glasgow Prestwick Oro Uostas

Glasgow Prestwick oro uosto terminalo centras Loganair, EasyJet, taip pat Flyglobespan, ir taip pat namų priežiūros patogumais už JK Airways. Glazgo oro uostas yra didžiausias komercinis aerodromas Škotijos ir dėl keleivių srauto tai 4rth. Kad oro uostas aptarnauja 2, 400,000 plius keleivių per metus. Glasgow Prestwick oro uosto automobilių stovėjimo aikštelių mąstėme Tag rϋmai.

Faktinis Park Tag saugesnių automobilių stovėjimo skyrimo yra iš tikrųjų teikiama automobilių stovėjimo aikšteles, kurios jau pasiekė ko reikia, atlikti rizikos įvertinimą atliktų per policiją. Šios rūšies reikalavimus nereiškia, kad jie turi priemonių, kurios padėtų užkirsti kelią baudžiamosios pratybų ir asocialų elgesį, tokiu būdu atlikti viską, kad jie galėtų užkirsti kelią baudžiamasis nusikaltimas ir sumažinti nusikalstamumo nerimauti vietą kai automobilių stovėjimo Glasgow Prestwick oro uosto terminalą. Glazgo Prestviko oro uostas siūlo penkių automobilių nuomos kompanijų esančių svetainėje. Visi šie turi biurus terminalo atvykimo zonoje. Jei jūs nusprendėte keliauti apie Prestwick išsinuomoti automobilį, yra daug pasirinkimų, kurie jums gali galvoti apie ją aplankyti. Tikrasis lieka tos senosios parapijos bažnyčia yra visai šalia Prestwick geležinkelio stoties. Manoma, kad iš pradžių buvo pastatytas XII a., mažai bažnyčia yra dabar griuvėsiai, ir ji yra apsupta senosios kapinės.

Glasgow yra miestas pilnas gražių vietų ir kokybės valgyti ir apsipirkti turimus pajėgumus. Kai kuriuos verta paminėti kultūros renginiai sudaro Burrell Collection, Karališkasis Škotijos nacionalinis simfoninis orkestras, kadangi miesto Centre visada yra gyvybinga ir triukšmingo. Šeimoms ir turistams, lankantiems šioje pasaulio dalyje aplankyti Glasgow Zoo parkas, labai gerai žinomas "Tall Ship" stovėjo uosto teritorija, ir City Hall Italijos architektūra ir apie puikus Kelvingrove Art Gallery & muziejus.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» Kilmarnock (13,3 km)
Western Road, Kilmarnock, Ka3 1nj
» Glasgow Paisley (39,1 km)
31 Mcfarlane Street, Paisley, Pa3 1ry, Sct
16 30 Murray Street, Paisley
» Paisley (40,7 km)
» Glasgow Oro Uostas (41,1 km)
Campsie Drive, Paisley, Pa3 2sg
151 Kilbirnie Street, Glasgow City
» Glasgow Rutherglen (43,7 km)
110 Glasgow Road, Glasgow, G73 1sa, Sct
1330 South Street, Glasgow
70 Lancefield St, Glasgow, G3 8jd
» Glasgow (45,3 km)
Finneston, Glasgow, G3 8hp