Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
London Gatwick Airport, Gatwick, Rh6 0np (Jungtinė Karalystė)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma London Gatwick Oro Uostas

Getviko (Gatwick) oro uostas yra įsikūręs Šiaurės Vakarų Sasekso ir į pietus nuo Londono centro. Oro uosto iš pradžių buvo žinomas kaip Londonas Getvikas ir yra viena iš didžiausių oro uostų pasaulyje. Tai 2 - didžiausias oro uostas Jungtinėje Karalystėje. Be to, tai yra did iausias oro uostas Europoje pagal taško į skrydžius. Praėjusiais metais oro uosto liudininku daugiau nei 30 milijono keleivių per Gatwick, todėl vienas iš 10 geriausių judriausių oro uostų Europoje. Daug turistų keliauja per šio oro uosto ir yra keletas pramogų netoliese ir daug ką daryti, jei kas nors ieško pramogų.

Pramogos

Vienoje iš šių vietų yra Archway teatras. Tai gana populiarus teatras dėl jo kilmės. Iš esmės, ji buvo įkurta pradžioje 1940 - aisiais ir buvo pradėtas nedidelė grupė žmonių, kurie susitiko su bažnyčia. Ji užima penkių Arkų tiltas per geležinkelio, susidarantis. Teatras turi apytikriai 90 vietų ir taip pat žinomas kaip mažai teatras. Yra 10 kūrinių kiekvienais metais ir ji jaunimo seminarą taip pat.

Į Hawth yra dar vienas populiarus vietoje netoli oro uosto. Tai iš esmės yra keletas renginių vieta. Dažnai pamatysite meno parodomis ir žmonės ateina čia pažvelgti į kai kurių klasikinių paveikslų. Taip pat yra muzikos pasirodymai, šokiai, komedija laidas ir filmus taip pat. Tai gryno pramogų vieta žmonėms, kurie atidėjo skrydžius arba ieškote pramogų netoliese.

Greta esančius muziejus

Crawley muziejus yra kitas mėgstamas turistų. Tai yra unikaliai suprojektuoti dvare ir yra įsikūręs populiarus Goffs Park. Muziejuje yra unikali kolekcija senovės antikvariniai daiktai ir jis datuojamas Crawley istorija.

Getviko (Gatwick) aviacijos muziejus yra kito garsaus muziejaus. Vis dėlto ji yra Firminė muziejus ir keletą klasikinių britų orlaiviai nuo istorinių laikų. Yra keletas padoraus barai ir restoranai per oro uostą. Jūs galite rasti Italijos, Indijos ir Kinijos maisto gana lengvai ant oro uosto. Yra taip pat yra keletas frančizės įskaitant McDonalds, Costa kava ir Starbucks kavos.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
Gatwick Business Park, H14 Kennel Lane, Hookwood, Horley, Rh6 Oay
Kingston Upon Thames, Kt1 3lb
» Guildford (29,4 km)
Cathedral Hill Ind Estate, Guildford, Gu2 7yb, Surrey
» Bromley (31,3 km)
» Tonbridge (32,6 km)
Sovereign Way, Sovereign Way Kent, Tonbridge, Tn9 1rh, Kent
» Brighton (37,7 km)
Brighton, Bn1 2fb, East Sussex
» London Kensington (38,1 km)
179 199 Holland Park Avenue, London, W11 4ul
» London Bayswater (39,4 km)
Off Bayswater Road, Off Bayswater Road, London, W2 3pn
» London Marble Arch (39,4 km)
Marble Arch, Marble Arch, London, W1h 7bd
Hounslow, Middlesex, London, Tw6 2qe