Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Brighton, Bn1 2fb, East Sussex (Jungtinė Karalystė)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Brighton

Brighton yra įsikūręs Jungtinėje Karalystėje, ir dauguma pastatų, kurie veikia kaip pagrindinė atrakcija buvo supakuotas per Viktorijos klaida. Miesto yra pagrindinių lankytinų vietų kaip Karališkasis paviljonas, kuris priklauso 19 - ojo amžiaus. Vietų garbinimas ir bažnyčių yra outskating. Šiame mieste rasite paplūdimiai, kultūros ir bendruomenės transseksualų, biseksualams, gėjams ir lesbietėms.

Daugeliui žmonių, jie prisimena atkreipti dėmesį į nuomos sąlygas, kurios yra susijusios su užsakyti ir pirkti automobilį. Net tada, kai grįžtant į automobilį, yra sąlygų, kurios taikomos. Todėl nepamirškite perskaityti juos taip pat smulkiu šriftu siekiant išvengti papildomų mokesčių. Paprastai su dauguma automobilių nuomos kompanijų ne Brighton yra kad turi grąžinti automobilį su tuo pačiu kiekiu degalų, kad automobilis turi kai jūs wyborowych it. Tai reiškia, kad jei automobilių skelbimų pilno bako, turite užtikrinti, kad jums grąžinti automobilį, kai bakas yra pilnas. Jei jis buvo tuščias, jums taip pat reikia grįžti, kai ji yra tuščia.

Išvengti ketinimus iš anksto apmokėtos nuomos bendrovės, nes jums gali tekti mokėti daugiau. Su jumis pildyti automobilio privalumas yra tai, kad jūs tik mokėti už ką jau naudojamas. Kai pakartotinai juos pripildant automobilio, geriausia yra dujų stočių Brighton apsižvalgyti. Tikslas yra išsiaiškinti, kuris turi geriau tarifai. Atkreipkite dėmesį, kad lygiai taip pat jūs turite mokėti mokestį už automobilio grįžta vėlai, jei grįžti anksčiau, jūs turite mokėti už išankstinio grąžinimo mokestį. Jei normos pakeisti, tai jums visokiausių skirtumas per. Todėl, kai nurodote dienos grąžinti automobilį, reikia atidžiai įvertinti savo poreikius. Kai jums nepavyksta grąžinti automobilį sutartu laiku, kai kurių automobilių nuomos kompanijų ne Brighton duos jums pusvalandį atidėjimo laikotarpį. Iš ten, pavėluotai mokestis pradeda stovo.

Yra laikas, kada turite atsisakyti automobilio nelyginis valandomis, pvz., kai tarnyba uždaryta. Tokiu atveju, jums reikia išsiaiškinti pakankamai anksti, siekiant iπvengti problemψ su veiksniu.

Kaip jums grąžinti automobilį, į Braitono automobilių nuomos kompanija, nepamirškite patikrinti įskaitant boot, kad nereikλtψ palikti savo asmeninių daiktų, pavyzdžiui, skėčiais nuo saulės ir Mobilieji telefonai, automobilių.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» Traukiniu Stotis (1,0 km)
Bn1 2fb
» Racecourse (2,6 km)
Racecourse, Bn2 9xz
» Rottingdean (6,7 km)
6a Marina Village Sq, Marina Avis Rent Acar, Bn2 5uf
» Eastbourne (31,7 km)
Hawthorn Road, Unit 18, Eastbourne, Bn23 6qa, Eng
» Crawley (32,5 km)
Aurora International Hotel, Crawley W Sussex, Rh10 6lw
London Gatwick Airport, Gatwick, Rh6 0np
Gatwick Business Park, H14 Kennel Lane, Hookwood, Horley, Rh6 Oay
» Hastings (45,5 km)
7 Brett Drive, Bexhill on sea, Tn40 2jp, Eng
» Tonbridge (51,2 km)
Sovereign Way, Sovereign Way Kent, Tonbridge, Tn9 1rh, Kent
» Godalming (51,9 km)
Unit 3, Riverway Industrial Estate, Portsmouth Road, Peasmarsh, Guildford, Gu3 1lx, Surrey