Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Cardiff International Airport, Cardiff, Cf62 3bd (Jungtinė Karalystė)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Cardiff Oro Uostas

Kardifo oro uostas yra vartai į puikus miestas, kuris yra Velse didžiausias miestas ir sostinė ir jo apylinkėse. Kardifo oro uostas yra tarptautinis oro uostas ir raskite Rhoose village, Vale of Glamorgan. Ji tarnauja Kardifo ir didesnis Pietų, Vidurio ir Vakarų Velsas. Oro uostas yra vienintelis oro uostas Velse, kuri siūlo tarptautinis reguliarių skrydžių su dauguma savo skrydžių yra Ispanijoje, Airijoje ir Olandijoje. Lankytojams, norintiems pažinti šį miestą ir Velso apskritai marvel naudoti šį oro uostą kaip iškrovimo vietoje ir vartai į gražus miestas ir šalis. Oro uostas atitinka tarptautinius standartus, saugos ir paslaugų.

Ar esate mylėtojas, sporto, kultūros, istorijos ar meno, šio miesto nenuvils. Cardiff siūlo geriausias istorija, old fashioned ekskursijos ir pramogos, kuri yra tinka visai šeimai. Lankytojai gali pajusti gamtos ir istorinių vietų, kad Velsas turi pasiūlyti. Per savo vizitą, privati transporto priemonė yra labai svarbios. Tai yra todėl, kad su privačiais transporto priemone jūs gaunate į vietų ir svetainės, greičiau ir daugiau patogiai kaip, palyginti su viešuoju transportu pvz., geležinkelio ar autobusų. Automobilių nuomos paslaugos yra lengvai prieinami internete per įvairias svetaines, automobilių nuomos bendrovės. Oro uosto automobilių stovėjimo aikštelė, įvairių automobilių nuomos bendrovės yra strategiškai geroje vietoje su aukštos kvalifikacijos ir profesionalus klientų aptarnavimo padėjėjai, kad užtikrinti lankytojų gauti geriausią transporto priemonės jų kelionės per Kardifo ir jo apylinkėse.

Kad automobilių nuomos paslaugų transporto priemonės gali užtrukti įtraukti įvairių pramogų: puikūs Edwardian pilietinio pastatai, istorinio Cardiff Castle, stadionas "Millennium", The National Museum Cardiff, Velsas Tūkstantmečio centras, Norvegijos bažnyčios ir St Fagans National History Museum tarp kitų pramogų per Kardifo ir už miesto ribų.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» Cardiff (15,7 km)
Unit 8 Hadfield Road, Cardiff, Cf11 8tw
» Bridgend City (18,0 km)
David Street, Bridgend Industrial Estate, Bridgend, Cf31 3sa, Wls
» Weston Super Mare (25,8 km)
Becks Business Park, Warne Rd, Winterstoke Trading Estate, Weston Super Mare, Bs23 3tp
» Newport (33,3 km)
Estuary Road, Queensway Meadows, Estuary Road Queensway Meadows, Newport, Np19 4sx
» Bridgwater City (38,3 km)
6 8 Monmouth Street, Bridgwater, Ta6 5ej, Eng
» Tredegar (43,4 km)
Merthyr Road, Tredegar, Np22 3rx
» Bristol Oro Uostas (43,7 km)
Car Rental Building Silver Zone, Bristol, Bs48 3ds
» Taunton (45,7 km)
6 Wellington New Road, Taunton, Ta1 5nf
» Taunton Rail Stn (45,8 km)
Unit 2, Engineers Workshop, Taunton, Ta11qp