Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Edinburgh Apt 176 Jubilee Road, Edinburgh, Eh12 9ft (Jungtinė Karalystė)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Edinburgh Oro Uostas

Edinburg yra vienas iš svarbiausių miestų Jungtinėje Karalystėje. Pastaraisiais metais jis tapo turistų traukos dėl savo unikalių istorijos ir kultūros. Miesto populiacijos yra 486, 120. Miestas yra įsikūręs Pietų į rytus nuo Škotijos. Pastaraisiais metais miestas buvo sukurta daug šiuolaikinių standartų, bet geras dalykas yra, kad daugelis senovės pastatų yra dar nesugadinti padidinančiomis miesto grožis. Pagal apklausą, miesto yra 4500 saugomam paveldui.

Išsinuomoti automobilį

Kai esate turizmo, geriausia jums yra išsinuomoti automobilį iš akredituotų bendrovės. Viešasis transportas nėra ideali juda aplink miestą. Be to, su savo automobilį galite perkelti į bet kurią vietą per trumpą laiką. Tačiau prieš pasirinkdami bendrovės turėtų palyginti kainas, kurias jie siūlo tik įsitikinti, kad jie už teisingą kainą. Ekonomikos automobiliai galite pasirinkti "Google" ir paieškos Pigūs automobilių nuoma. Kai kurios bendrovės atstovai yra suteikti jums automobilio nuoma oro uoste. Jis yra iki jums, ar jūs norite samdyti juos ar ne.

Renginiai ir festivaliai

Edinburg garsėja savo festivalių. Miesto žmonės mėgsta tokius renginius. Taigi, kai mieste, jūs nenorite praleisti ant Edinburg Tarptautinis festivalis. Edinburg pakraštyje yra dar vienas meno festivalis, kuris pritraukė žmonių iš viso pasaulio. Tada yra Edinburg Komedijos festivalis kur garsaus humoristai sumažinti namo su savo klaikus humoro jausmą. Miesto žmonės taip pat mėgsta šventės. Populiari šventė yra kad Hogmanay, kuris vyks į Prince Street ir Royal mile.

Žmonės, Edinburg, kaip teatro ir filmų. Kings teatras ir Edinburgo Festival Theatre yra dvi Populiarios vietos, kur jūs galite mėgautis scenos meno. Taip pat galėsite naujausius filmus, gražus multiplexes. Valdžia Kinas yra meno kino, kur jūs galite mėgautis filmą iki galo.

Švietimas – Edinburg yra verta paminėti. Raštingumo lygis yra aukštas. Jūs būtinai apsilankyti Edinburgo universiteto arčiau į švietimo miesto visų pirma ir šalies lygis apskritai.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
16 18 Bankhead Drive, Lothian, Edinburgh, Eh11 4dj
» Edinburgh West (6,1 km)
224 East Main Street, Broxburn, Edingburgh
Unit 6, The North Mall, Waverley, Returns New Street Car Park, Edinburgh, Eh1 1bb
» Edinburgh (10,8 km)
42 Haymarket Terrace, Edinburgh, Eh12 5la
» Livingston (12,7 km)
2 Station Road, Armadale, Eh54 8pt
» Edinburgh Seafield (14,9 km)
1 Seafield Street, Edinburgh, Eh6 7lg
» Dunfermline (15,4 km)
83 Townhill Road, Dunfermline, Ky12 0bw, Sct
» Kirkcaldy (24,8 km)
Peugeot Complex, Caxton Place Mitchelston Industrial Estate, Kirkcaldy, Ky1 3nf
» Falkirk (24,8 km)
The Guard House, Falkirk Road, Grangemouth, Fk3 8xs, Sct
» Stirling (39,0 km)
Whins Of Milton, Stirling, Fk7 0lj