Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Campsie Drive, Paisley, Pa3 2sg (Jungtinė Karalystė)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Glasgow Oro Uostas

Glasgow yra didžiausias miestas Škotijoje ir yra viena iš tankiausiai miestų U. K. Miestas yra gana populiarus tarp turistų, taip pat studentams. Vienas iš pagrindinių lankytinų vietų yra Glazgo universiteto, kuri buvo pastatyta XV a. pradžioje ir yra viena iš pasaulio top universitetų. Miestas taip pat yra pramonės centru ir išaugo nuo XVIII amžiaus. Jis perėjo į inžinerijos yra žinomas dėl laivų statybos ir jūrų inžinerijos pramonė. Miestas taip pat patenka į top 100 gyvos pasaulio miestų. Glasgow yra namų į daugiau kaip 2. 3 milijonai žmonių, kurie yra beveik 40 procentų gyventojų skaičiui Škotijoje.

Lankytinos vietos

Miestas turi keletą muziejų ir kitas ekskursijų vietas. Vienas iš didžiausių muziejų mieste yra šiuolaikinio meno galerija ir yra pačioje miesto širdyje. Ji turi daug bauda kokybės tapybos ir skulptūros ir datuojamas senovėje kai miestas buvo pastatytas. Glasgow katedra yra dar vienas žymus paskirties turistams.

Mieste taip pat yra keletas parkų, kurie gali būti lankomos pramogų ir poilsio. Parkai yra aplankė beveik visi turistai ir vienas iš šių parkų Glasgow žalia. Tai yra seniausias miesto parkas ir buvo naudojamas kelių sporto renginių daugiau kaip 300 metų. Jis taip pat yra keletas restoranų ir kavinių ir yra namo į pagrindinių futbolo centras.

Kitų vietų ir restoranų

Policijos muziejus yra kitos specialybės Glasgow ir ji ne tik aplankė užsienio turistų, bet taip pat aplankė žmonių, gyvenančių Jungtinėje Karalystėje. Šiame muziejuje yra daug reikšmės į miestą, taip pat dėl Jungtinės Karalystės. Jūs galite išeiti į nuostabi istorija seniausių policijos pajėgos JK ir yra keli pareigūnai, kurie papasakoti istorijas apie šie pareigūnai kurie tarnavo Jungtinės Karalystės policijos pajėgų.

Yra keletas gerų restoranų taip pat kurie yra žinomi bauda kokybės patiekalų. Kai kurie iš šių restoranų yra beefeater, midijų inn ir kaina. Galiausiai, viena iš labiausiai lankomų vietų yra Glazgo universiteto, kuris yra žinomas dėl savo aukštos kokybės švietimo. Universitetas yra senovės ir yra laikomas vienu iš geriausių pasaulyje. Yra keletas ekskursijos ištisus metus turistų, kurie nori ištirti šį senovės švietimo centrą.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» Paisley (0,7 km)
16 30 Murray Street, Paisley
» Glasgow Paisley (1,9 km)
31 Mcfarlane Street, Paisley, Pa3 1ry, Sct
151 Kilbirnie Street, Glasgow City
70 Lancefield St, Glasgow, G3 8jd
» Glasgow (11,2 km)
Finneston, Glasgow, G3 8hp
» Glasgow Rutherglen (13,3 km)
110 Glasgow Road, Glasgow, G73 1sa, Sct
Mt Vernon 40 Hamilton Road Tollcross, Glasgow, G32 9qa
» Hamilton (24,7 km)
Burnbank, Burnbank, Hamilton, Ml3 0ra