Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Ringway Road,manchester Airport, Manchester, M22 5wh (Jungtinė Karalystė)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Manchester Oro Uostas

Daugiakultūrė ir giliai istorinio, visą gyvenimą su meno ir muzikos tendencijas ir dviejų didžiausių futbolo klubų – verslo, ten vienas miestas, kuris ateina į visiems proto, Mančesteris gimtinė! Įsikūręs pietų centrinėje dalyje Šiaurės Vakarų Anglija, Mančesteris yra gyvena beveik 500000 žmonių ir kur gimė kapitalizmo ir industrializacijos. Be to, žinoma, kad kiekvieną futbolo fanatikas, Mančesteris yra pasaulio klasės premier lygos komandų, Manchester City ir Manchester United steigėjas.

Kaip keliauti ir kur apsistoti

Kai Mančesteryje, ten yra daug transporto priemonių jūs galite priimti. Populiariausi yra dieną užsklanda bilietus ir Metrolink rūšių viešuoju transportu ir pasiūlyti jums perduoti labai geromis kainomis. Be to, autobusų ir traukinių yra dar vienas paprastas būdas gauti aplink miestą iš skirtingų stočių.

Be to, keliautojai gali rasti keletą puikių vietų apsistoti viešbutyje mažiausią kainą miesto. Grafton hotel ir Arora hotel Manchester vis madinga viešbučiai mieste. Su klasikinio ir tvarkingas paslaugas, jie įsitikinkite, kad jūs galėsite patogiai viešnagei labai geriausius tarifus.

Hang Out dėmės ir restoranai

Turi pamatyti kiekvienas, kas ateina į Mančesteris yra jos pasididžiavimas Old Trafford stadiono. Tai namų pasaulyje garsaus lygos Manchester United ir šventa orientyras ir teatro milijonams futbolo gerbėjai pasaulyje. Fanatikai taip pat galite aplankyti nacionalinį futbolo muziejų jaustis ir ištirti jų meilės istorija, žaidimo. Istorijos mėgėjams, puiki vieta aplankyti taip pat Urbis, kuris yra muziejus apie kilmę, laiko juostos ir funkcijos miesto interaktyvios aplinkoje.

Puikus mitybos vietos maisto mėgėjams yra Yang dainuoti ir El Rincón del Rafa. Yang dainuoti yra žinoma, kad ginčo kinų restoranas πioje πalyje, kur kaip El Rincon yra vieta, kuri transformuoja jūsų aplinką mouthwatering virtuvės Ispanijoje.

Naktinis gyvenimas ir priedai

Jei šalis asmens ir kažkas, kas nori sukurti įspūdingus savo kelionę, geriausia vieta lašas yra Sankey's. Tai gerai žinoma šokių klubas, kuris turi geriausias žanro muzikos ir protas pučia visą naktį šalies atmosferą.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
28 Store Street, Manchester, M1 2wd
» Manchester Miestas (12,7 km)
Twining Road, Trafford Park, Manchester, M17 1sh
Station Approach, Todd Street Meeting Point: Outside Pumpkin Cafe, Meeting Point: Outside Pumpkin Cafe, Manchester, M3 1pb
Liverpool, L24 1yd
» Stoke On Trent (39,4 km)
Stoke On Trent, Stoke On Trent, St4 7rb, Eng
Bumpers Lane, Chester, Ch1 4lt
» Chester (45,6 km)
Bumpers Lane, Chester, Ch1 4lt
Level 2 Liverpool Lime Street Multi Storey Car Park, Lord Nelson Street, Liverpool, L3 5qb
» Burnley (47,0 km)
Eastern Avenue, Brownhead House, Burnley, Bb10 2ap