Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Off Bayswater Road, Off Bayswater Road, London, W2 3pn (Jungtinė Karalystė)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma London Bayswater

Nė vienas turistas kada nors aplankė Londono Bayswater be stovi į nuostaba ne grožio gamtos. Ar lankytojas į Londoną? Niekada padaryti klaida ne Lankymūsi šis labai svarbus turizmo rojus. Londonas Bayswtaer yra žinoma, kad turiu pramogauti daug turistų ir įdomus skaičius prašytojų. Jūsų vizito į Londoną bus neišsami patirtis be vizito į Londono Bayswater.

Londono Bayswater yra įsikūręs miesto centro Londonas, iki Vestminsterio miesto. Tai ne per toli nuo Vakarų - Šiaurės - Vakarų charring kryžiaus; ne daugiau kaip 4miles arba 4. 7km, į Šiaurės pusę nuo Hyde parko. Londono bayswater gyventojų yra gana didelis.

Jis yra vienas iš tankiausiai miestų, Londone. Ji turi statusą yra kosmopolitinis miestas, su žmonėmis iš skirtingų kultūrų ir tautybių šeimų gyvenimo srityje. Daug turistų, atvyksta pailsėti ir pakvėpuoti taip pat padeda padidinti bendras gyventojų skaičius Londono bayswater. Ateina ir pamatysite skirtingų klasių žmonės iš įvairių rasinių fonas yra pakankamai akyse matyti; rangi9ng nuo baltaodžių žemyn į mongoloids.

Su gerokai padidinusi inn turistų skaičius, geras skaičių restoranų yra Spyruokliniai kasdien siekiant patenkinti skrandį lankytojų. Viešbučiai – ne paliktas vystymosi srityje. Jei nepatikrino viešbutis laiku, jums gali būti taip pasisekė susitikti galima viešbučio kambariai nebuvimas. Jūs galite užsisakyti vie bučiai internete išankstinė rezervacija, kad jums nebus nusivylė.

Yra vietų apsilankyti kai atvyksi į Londono bayswater. Londonas graikų ortodoksų katedra yra labai didelis paminklas laukia turistų ištirti. Katedra yra labai didelis, kurių svetainės talpa ne mažesnė kaip 20 žmonių. Yra sodai, aplankyti, su juostomis, kad jūsų sodo lankymo atminimo vienas. Sodai puošia Viktorijos tinkas terasos, kurių butų ir apartamentų Įsilaipinimo į laivą ir apgyvendinimas. Jei norite pirkti namus ne šioje srityje, jūs galite gauti tuos, kurie jums patinka

Transportas yra labai pigus nuo Londono bayswater. Transporto priemonės yra visada kelyje 24/7 be išimties naktį. Naktį yra labai ypatinga, Londonas baywater nes labai daug naktinis gyvenimas veiklos, kad eiti erdvės. Jūs galite išsinuomoti automobilį, kad gali priimti jus aplink miestą.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» London Marble Arch (1,2 km)
Marble Arch, Marble Arch, London, W1h 7bd
» London Kensington (1,6 km)
179 199 Holland Park Avenue, London, W11 4ul
» London Park Royal (5,4 km)
Park Royal, Park Royal, London, Nw10 8ld
» London Bow (11,0 km)
411 Wick Lane, Bow, London, E3 2jg
» London Finchley (12,6 km)
Silverstone Garage, Silverstone Garage, Finchley, N12 8qr
Kingston Upon Thames, Kt1 3lb
King George V Dock, Silvertown, London, E16 2px
» London Ilford (18,0 km)
534 538 High Road, Ilford, Ig3 8eg
» London Enfield (19,1 km)
Enfield, Enfield, En3 5qs, Middlesex
Hounslow, Middlesex, London, Tw6 2qe