Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Park Royal, Park Royal, London, Nw10 8ld (Jungtinė Karalystė)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma London Park Royal

Londono royal park yra įsikūręs į šiaurės vakarus nuo Londono Jungtinėje Karalystėje. Tai yra labai pramoninių erdvės Londono, beveik didžiausias. Tai vieta, kuri garsėja įvairia verslo veikla. Didelį plotą užima žemės sudaro apie 500 hektarų žemės, kuris yra lygiavertis 1, 200 ha žemes. Komercinį statusą bei London park royal yra skatinamas Park Royal partnerystės. Kai kuriose Brent Londono Satono Tarybos užima London Park Royal.

Park royal buvo pradėtas Karališkosios žemės ūkio draugijos 1903. Jis buvo atidarytas metinis žemės ūkio visuomenės įgarsintų siekiant tapti nuolatinis žemės ūkio parodos svetainėje. Parke liko su žemės ūkio draugijos tik už trejus metus kol jie parduodami jį, ir pradėjo touring sistema rodo, kurioje jie kelionė apylinkės parodos metu. Yra daug kelių ir geležinkelių kad nuoroda į London Park royal. Dėl jos komercinės veiksmingumo, jis buvo paverstas pramoninių objektų 1930 metais.

Nuo tada, London park royal užfiksavo platų pritraukimas iš lankytojų. Galite atvykti į London Park royal jei norite turėti gerą patirtį, gamtos grožį ir komercine veikla. Jūs galite ateiti ekskursijų malonumo, taip pat verslo tikslais. London Park Royal yra pajėgi generuoti didžiulį pelną investicijų. Tai yra dėl verslo ir verslininkai.

Dėl šios priežasties, padidėjo transporto sistemą. Jūs galite lengvai gauti automobilį eiti į parką. Kai kurie iš šių automobilių turi London park royal kaip vienintelis kelias jie siūlo. Jei esate turistas, tai geriau kad jums išsinuomoti automobilį Lankymūsi Londonas park royal. Tai bus pigiau ir saugiau, atsižvelgiant į tai, kad automobilių nuomos įmonės imsis degalų automobilio išlaidas. Jūs taip pat turite Jūsų patogumui yra vienintelis automobilis. Tai suteiks jums psichikos galimybę pamąstyti apie ką matote London Park royal.

Tai gera žinia, kad viešojo transporto bilietų kainos Londone yra labai brangios. Jūs neturite jokios priežasties negali aplankyti Londonas Park Royal. Ar jūs nusprendėte eiti ten viešuoju transportu ar automobilių nuoma, visada gali sau transporto bilieto į Londono Park royal.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» London Bayswater (5,4 km)
Off Bayswater Road, Off Bayswater Road, London, W2 3pn
» London Marble Arch (6,5 km)
Marble Arch, Marble Arch, London, W1h 7bd
» London Finchley (11,2 km)
Silverstone Garage, Silverstone Garage, Finchley, N12 8qr
Kingston Upon Thames, Kt1 3lb
» London Bow (15,4 km)
411 Wick Lane, Bow, London, E3 2jg
Hounslow, Middlesex, London, Tw6 2qe
» Watford (17,0 km)
Watford, Wd17 2hn, Hertfordshire
» London Enfield (19,9 km)
Enfield, Enfield, En3 5qs, Middlesex
King George V Dock, Silvertown, London, E16 2px
» London Ilford (22,3 km)
534 538 High Road, Ilford, Ig3 8eg