Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Marble Arch, Marble Arch, London, W1h 7bd (Jungtinė Karalystė)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma London Marble Arch

Ar jūs planuojate aplankyti į Londoną? Tai labai kilniai idėja. Jūs turite daug svarbos aplankyti srityse: vietas, kad bus patenkinti savo psichikos smalsumą. Viena iš tokių vietų yra Londono marmuro arka. Tai yra senovės paminklas, kad egzistuoja jau daugelį metų. Tai yra labai aukštas ir dekoruoti baltais dažais. Jis atrodo kaip senovės Romos pastatas, bet ji turi unikalių savybių. Ji tarnauja kaip rojus turistams. Vizito į Londoną bus neišsami be Lankymūsi Londonas marmuro arka.

Londonas marmuro arka turi labai turtingą historical pirmesnis. Ji buvo pastatyta 1828. Paminklas gyvuoja daugiau nei šimtmetį, kuris suteikia teisę ji būtų istorinis paminklas. Ji buvo sukurta John Nash, gerai žinomų lietuvių architektas. Tai buvo oficialiai oficialiai įėjimo į Bekingemo rūmų. 1851 metais arka buvo perkeltas į šio vietą. Tiksli vieta yra oxford gatvės, Lane parkas, sujungiant ir matyti kitų reikšmingų vietų ir strateginės kampų Londono.

Kiekvienais metais tūkstančiai turistų ateiti į šį unikalų turizmo svetainėje akyse matyti. Žmonės iš skirtingų Europos ir Amerikos aplankyti akyse kasmet. Šių apsilankymų priežastis ne tik dėl paminklas, bet taip pat visais smagu, kad vyksta aplink areną. Mėgėjams, artimi draugai, ir tt visi paprastai aplankyti svetainę poilsio. Galima pasirinkti, Londonas marmuro arka yra ideali vieta jūsų medaus Mėnulį. Tai ji bus puiki patirtis?

Vyriausybė praleido daug nelaisvę išlaikyti grožį senovės paminklas. Taip yra daugiausia dėl vidaus pajamų jis generuoja. Vaizdinius patobulinimus daug įvyko ne Londonas marmuro arka, turistų nuostabą. Dėl šios priežasties, grožio, toliau didėja. Transportavimo tinklą į Londono marmuro arka yra gana didelis ir pakankamai didelis, kad patenkinti klesti turistų skaičius. Be viešojo transporto sistema yra automobilių nuoma, kad galite samdyti daugiau patogiai keliauti įvairių turistų svetainėse. Jūs galite gauti tiesiogiai iš oro uosto ir už labai mažą kainą. Jūs taip pat gali suorganizuoti automobilių nuomos kompanija arba taksi vairuotojas perteikti jus atgal į viešbutį po jūsų viešnagė Londone marmuro arka.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» London Bayswater (1,2 km)
Off Bayswater Road, Off Bayswater Road, London, W2 3pn
» London Kensington (2,5 km)
179 199 Holland Park Avenue, London, W11 4ul
» London Park Royal (6,5 km)
Park Royal, Park Royal, London, Nw10 8ld
» London Bow (9,8 km)
411 Wick Lane, Bow, London, E3 2jg
» London Finchley (12,7 km)
Silverstone Garage, Silverstone Garage, Finchley, N12 8qr
Kingston Upon Thames, Kt1 3lb
King George V Dock, Silvertown, London, E16 2px
» London Ilford (16,8 km)
534 538 High Road, Ilford, Ig3 8eg
» London Enfield (18,5 km)
Enfield, Enfield, En3 5qs, Middlesex
Hounslow, Middlesex, London, Tw6 2qe