Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Silverstone Garage, Silverstone Garage, Finchley, N12 8qr (Jungtinė Karalystė)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma London Finchley

Finchley yra rajono įsikūręs šiaurinėje Londono, ypač dėl Barnet vietelė. Jis yra žinomas kaip gražus gyvenamajame rajone, yra padidėjęs žemės apie 11km į šiaurę nuo Čaringo kryžkelė. Vietos gavo savo pavadinimą iš vėlai anglosaksų laikotarpio Grįždama aš XIII a. iš kurių žodis reiškia "kikilių kliringo" arba "Finch kliringo. "Finchley yra įsikūręs su labai geras klimatas puikiai tinka keliautojams, kurie nori turėti kietas atostogas. Yra daug pamatyti, ir įdomių dalykų, kuriuos reikia padaryti, kad galėtų suteikti bet įsimintinas atostogas. Tiesiog išsinuomoti automobilį saugiai ir patogiai tyrinėti Londono Finchley išskirtinį grožį.

Prieš keliautojai gali mėgautis kiekvieną gražus vietoje Finchley, rasti tinkamą viešbutį yra vienas iš svarbiausių dalykų, apsvarstyti. Nuo keliautojo kelionės iš oro uosto, jis gali išsinuomoti automobilį ir upuść šių viešbučių patogią nakvynę:

  1. Comfort Hotel Finchley - yra patogus viešbutis netoli daugelio lankytinų vietų – Londonas Finchley. Jos netoliese yra Finchley Lido poilsio centras, Brent Cross prekybos centras, Finchley Golf Club, Bakingemo rūmai, Londono zoologijos sodas ir seniausias kino teatras Jungtinėje Karalystėje, Phoenix kiną.
  2. Best Western Swiss Cottage Hotel - yra patogus viešbutis, įsikūręs Camden, London. Ji turi 0 atstumu. 6 km nuo Finchley ir keliautojai vos galėsite išsinuomoti automobilį pasiekti elegantiškame viešbutyje.
  3. Palmers Lodge Swiss Cottage - yra labiausiai kišenėje draugiškas viešbutis įsikūręs Camden, London. Tai yra 0. 3 kilometrų nuo Finchley. Jos pigūs tarifai, viešbutis siūlo komfortiška jų svečiams puikiai tinka ilgų atostogų viešbutyje į Finchley labai gerą kainą.

Kas yra geriausia vieta apsilankyti Londono Finchley? Yra daug gerų vietų aplankyti Finchley tokių kaip:

  • Nuotykių – kiekvienas gali išsinuomoti automobilį aplankyti gražių vietų ir patirtį geriausių nuotykius kad Finchley siūlo daug poilsiautojų. Vizito į The Bothy yra gerai, lankytinos vietos, taip pat fotografavimo. Vieta pristato puikus betono pilies struktūra pastatyta Avenue namo veja. Victoria Park taip pat yra vienas iš puikus fotografavimo vietų. Lankytojai bus tikrai gauti stebina su gražus gėlės aplink parkas.
  • Restoranas – kad poilsiautojai gali lengvai nukristi iš labiausiai prieinama restorane yra du broliai ir Tasties kavinė. Poilsiautojai, kurie nori patirti mitybos Londonas geriausių patiekalų, Rani yra puikus restoranas valgyti. Jie siūlo geriausių virtuvių, kad visiems bus tikrai myliu.
  • Pirkiniai - lengvai apsipirkti, poilsiautojai gali išsinuomoti automobilį ir aplankyti 02 centro į parduotuvę. Jis įsikūręs centre, Londono Finchley, kuri ateina su puikus mišinys, sudarytas iš mažmeninės prekybos, poilsio ir entertainment.02 centras namų barų, restoranų, įvairių parduotuvių ir daugiau.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» London Enfield (9,9 km)
Enfield, Enfield, En3 5qs, Middlesex
» London Park Royal (11,2 km)
Park Royal, Park Royal, London, Nw10 8ld
» London Bayswater (12,6 km)
Off Bayswater Road, Off Bayswater Road, London, W2 3pn
» London Marble Arch (12,7 km)
Marble Arch, Marble Arch, London, W1h 7bd
» London Kensington (14,0 km)
179 199 Holland Park Avenue, London, W11 4ul
» London Bow (14,6 km)
411 Wick Lane, Bow, London, E3 2jg
» Watford (15,5 km)
Watford, Wd17 2hn, Hertfordshire
» London Ilford (19,5 km)
534 538 High Road, Ilford, Ig3 8eg
King George V Dock, Silvertown, London, E16 2px
Kingston Upon Thames, Kt1 3lb