Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Kingston Upon Thames, Kt1 3lb (Jungtinė Karalystė)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma London Kingston Upon Thames

Kingston yra vienas iš didžiųjų miestų nuo Londono pietvakarinėje dalyje. Tai senovės vieta kur royal Saksonijos karalių yra karūnuotas. Kol jis buvo vadinamas Cyninges tun ir pakeitimus į Chingestune, 1086. 1164, jos pavadinimas keičiasi į Kingeston, Kyngeston super Tamisiam 1321 ir Kingestowne upon Thames – 1589. 1835 m. ji tapo dalimi Greater London; Miestas gavo dėl išaugusio gyventojų skaičiaus, tačiau geros kokybės ekonomika. Šiandien jis yra vienas iš populiariausių ir geriausių lankomų turistinių vietų pietvakarių Londone. Yra daug įspūdingų vietų Londonas Kingston upon Thames, kad poilsiautojai neturėtų praleisti.

Transportas į miestą yra gera. Kiekvienas gali gauti į miesto traukiniu, autobusu ir taksi. Tačiau, saugus ir patogus kelionę, keliautojai gali išsinuomoti automobilį pasiekti vietas, jie nori. Yra daug įspūdingų vietų, galite apsilankyti ir įdomių dalykψ daryti Londonas Kingstonas prie Temzės. Žemiau yra sąrašas labiausiai lankoma paskirties Kingston, kad poilsiautojai bus meilė grįžta:

  • Vindsoro pilis- yra puikus rūmai, yra daug gerų vietų puikiai tinka ekskursijoms ir fotografavimo. Numeris vienas priežastis žmonių mėgsta lankytis royal palace yra pamatyti Queen Mary lėlės namas.
  • Kingston muziejus- dauguma keliautojų išsinuomoti automobilį aplankyti Kingston muziejus. Muziejus siūlo daug puikių kolekcionuojamų iš Londono istorijos Grįždama iš viduramžių laikotarpio.
  • Kingston šeštadienis rinkos- keliautojus, kurie nori turėti daug parduotuvių, Kingston šeštadienis rinkos yra idealus dalykas, kad pirkėjo neturėtų praleisti. Kingston gatvėse bus pilnas įvairūs daiktai iš drabužių iki juvelyriniai dirbiniai.
  • "Disney" parduotuvė- vienas iš geriausių vietų London Kingston upon Thames, kad vaikai neturėtų praleisti sumažėjo, Disney parduotuvės siūlo platų pasirinkimą Disney kolekcionuojamų, puikus dovanos jauniems vaikams ir net suaugusiems per.
  • Kingston antikvarinių daiktų centras- dauguma turistų išsinuomavę automobilį užsukti ne Kingston antikvarinių daiktų centro pirkti Įspūdingos kolekcijos sendaikčiai, dar gera, kaip naujas. Vieta yra puikus parduotuvė antikvariniai baldai, lėlės, žaislai, arbatos rinkiniai ir kt.
  • Rose teatras- turistų, kurie nori šiek tiek juoktis kelionės paprastai aplankyti Rose teatras. Vieta siūlo geriausius pramogų daug poilsiautojų. Jis yra vienas iš populiariausių teatro namai į Londonas Kingston upon Thames, kuri siūlo puikus rodo tiek suaugusiems ir vaikams, kuriame yra Aladdin, sumažėjo angelai, klaidų komedija, rupūžė ir daugiau. Saugos kelionę link Rose teatro šeimai, vertėtų išsinuomoti automobilį.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» London Kensington (12,2 km)
179 199 Holland Park Avenue, London, W11 4ul
» London Bayswater (13,8 km)
Off Bayswater Road, Off Bayswater Road, London, W2 3pn
» London Marble Arch (14,3 km)
Marble Arch, Marble Arch, London, W1h 7bd
» London Park Royal (15,1 km)
Park Royal, Park Royal, London, Nw10 8ld
Hounslow, Middlesex, London, Tw6 2qe
» London Bow (22,3 km)
411 Wick Lane, Bow, London, E3 2jg
King George V Dock, Silvertown, London, E16 2px
» Bromley (25,4 km)
» London Finchley (25,8 km)
Silverstone Garage, Silverstone Garage, Finchley, N12 8qr
London Gatwick Airport, Gatwick, Rh6 0np