Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
By
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Como

Como yra puikiai žinomas dėl jos gražūs ir Komo ežeras, kuris suteikia puiki vieta atsipalaiduoti žiūrėdami saulėje. Tai yra tik viena iš savybių, kurios daro šią vietą uždirbti puikus pavadinimas tarp lankytojų. Daug lankytojų, kurie atėjo į šią vietą grįžti į naudojasi tomis pačiomis patirties daugiau ir daugiau. Vienas turi patekti į šią vietą, kad suprasti, kas yra toks ypatingas apie tai, kad nėra kai kurių vietų Italijoje ir už jos ribų. Vienas iš veiksnių, kad šią vietą kaip antruosius namus, dauguma lankytojų yra lengvai pasiekiamumo šią vietą iš oro uosto į kitą Italijoje. Gauti automobilių nuomos paslaugas iš oro uosto į šią vietą yra sudėtinga užduotis. Visų pirma, tai garsaus vieta, kuri yra žinoma iš visų automobilių nuoma įmonėms, kurios veikia visus maršrutuose iš oro uosto į kitą. Yra dėl to nėra galimybės gauti prarado kelyje.

Nuvykti į vietą, kuri nėra žinoma gerai gali būti nelengva daugiau, jei kelių žemėlapį į tą vietą yra ne taip aišku reiškia, kad kelios stotelės per turi dėti į paprašyti nurodyti kryptį. Tačiau tai nėra taikoma Como, kurios yra gerai žinomas iš visų bendrovių siūlo automobilių nuomos paslaugas. Como pasiekiama iš Lugano, Milano Malpensa ir Linate oro uostų. Atstumas tarp bet kurių iš šių oro uostai gali būti padengtas greitai naudojant automobilių nuomos paslaugas, kurie yra prieinami ne visi šie vartai. Visi šių oro uostų dirbti vidaus ir tarptautinius skrydžius. Lankytojai turi keletą variantų, kai reikia nustatyti tinkamą skrydį į šią vietą. Nesvarbu kur iškrovimo paskirties vieta yra vienas dalykas, kad mes tikrai, kad visada bus pervežimo paslaugas lankytojams iš oro perėjimas prie Como.

Be Komo ežeras niekas nori aplankyti šią vietą ir nesugeba Rodyti žavinga perlas, dažnai minimos kaip Bellagio jei atitinka visus filialus Como ežero. Tai ideali vieta tiems, kurie vertina gamtos stebuklus. Išsinuomoti automobilį ir kelionę į šią vietą ir bet kuris kitas jei norite ir padaryti kažką ypatingo iš kelionės Italijoje. Ištirti šio regiono talentas naudojantis paslaugomis, todėl transportu lengvai.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» Railway Station (0,4 km)
P.le San Gottardo, 22100
» Varese (20,8 km)
C/o Carrozzeria Bolcato, Calcinate Del Pesce, 21100
Lcst Sagl Lugano Stazione Ffs, Lugano, 6900
» Lugano (24,5 km)
Via Monte Boglia 24, Lugano, 6904
» Lecco (24,8 km)
Via Ettore Monti, 59/a, Galbiate, 23851
» Lugano Oro Uostas (25,5 km)
Arrival Hall, Lugano, 6982
» Monza (30,4 km)
Monza, 20052, Lombardia
C/o Terminal 1 Malpensa Apt, Terminal 1, Ferno, 21010
Via Vittor Pisani 7, Milan, 20124
Via Masaccio 19, Corner Of Via Gugliemo Silva, Milan, 20149