Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Via L. Broglio, Snc, Tessera, 30173 (Italija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Venice Oro Uostas

Venecija yra gražus miestas, kuriame įsikūręs šiaurinėje Italija. Jis yra žinomas ir aplankė savo architektūros stebuklų, meno kūrinius ir dėl savo gamtos grožiu. Mieste yra daugiau nei 2 gyventojų. 7 milijonai žmonių. Keletą žurnalų turėjo laikyti miesto kaip gražiausias miestas žemėje ir Venecija taip pat žinomas kaip romantišku miestu. Venecija yra viena iš labiausiai lankomų miestų turistų kaip jis yra daug grožio ir yra įvairių lankytinų vietų.

Lankytinos vietos

Viena iš labiausiai lankomų vietų yra Atodūsių tilto – kuri buvo pastatyta XVII amžiuje. Jis yra vienas iš pagrindinių miesto lankytinų vietų. Tiltas yra nuostabiu vaizdu jis įsikūręs aukštai virš kanalo. Ji yra laikoma viena iš geriausių pavyzdžių tilto architektūros pasaulyje. Rialto tiltas yra dar vienas tiltas kuri aplankė dauguma turistų. Šis įspūdingas struktūra yra pačioje miesto širdyje ir aplankė daug turistų, palyginti su vietos lankytojams ir pirkliai.

Vaporetto yra transporto priemonę naudotis vietinių gyventojų ir turistų kelionės po miestą. Keliauti per kanalą yra paprasčiausias vandens važiuoti ir ekonomiškai efektyvios transporto priemonę, skirtą turistams. Be to, ji suteikia puikus vaizdas į miestą ir daug turistų naudoti šio vandens autobusų peržiūrėti visą miestą.

Į museostorico yra populiarus karinio jūrų laivyno muziejus miesto ir aplankė milijonai turistų. Čia yra keletas Venecijos tvirtovės ir muziejuje taip pat yra kai kurie eksponatai iš pasaulinio karo 2. Kiti eksponatai yra vietos darbo iš šalies žmonėms ir muziejus elementai rodomi nuo XV a. iki XVIII a..

Other Lankytinos vietos and Restaurants

Doge's palace yra kita patraukli architektūros piktograma miesto. Prasidėjo XIV a. pradžioje palace ir šiandien, tai yra vienas iš gražiausių pilių Italijoje. Venecija taip pat garsėja savo tradicinės italų virtuvės patiekalai ir įvairūs restoranai visoje į miestą, įskaitant Beccafico ir Algiubagio.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» Venice (7,2 km)
Venezia, 30135, Veneto
» Treviso Oro Uostas (20,0 km)
Via Noalese, 63, Treviso, 31100
» Jesolo Lido (22,9 km)
» Camposampiero (33,5 km)
Camposampiero, 35012
» Castelfranco Veneto (36,3 km)
Castelfranco Veneto, 31033
Via Annibale Da Bassano 27a, Padova, 35131
» Padova (38,6 km)
Padova, 35131
» Albignasego (41,7 km)
» Cornuda (43,5 km)
Cornuda, 31041
» Conegliano (46,2 km)
Via Immacolata Di Lourdes 111, San Fior (conegliano), 31015