Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Torino, 10072 (Italija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Turin Oro Uostas

Turino oro uosto yra vienas iš garsaus oro uostų Italijoje. Oro uostas yra žinomas dėl patalpų, ji siūlo klientams. Ji laimėjo apdovanojimą už geriausią oro uostų du metus ir šiuo atžvilgiu laikomos puikus tarp visų oro uostų. Yra keletas privalumų, keleiviai gali įsigyti jeigu jos gaunamos per Turino oro uosto. Internete priemonių padėti žmonėms gauti įvairios informacijos apie prieigą prie oro uosto, išsinuomoti automobilį, statuso skrydžių, neseniai naujienas ir tt. Yra kelios automobilių nuomos bendrovės, kad yra registruota oro uosto, kad žmonės susiduria su jokių sunkumų gauti jų paslaugas.

Informacijos apie kelių automobilių nuomos bendrovės yra internete. Žmonės gali gauti pasiūlymus ir palyginkite juos siekiant nustatyti į sprendimą, kuris geriausiai atitinka jų poreikius ir biudžetą. Dauguma šių bendrovių yra nukreipti į kelis segmentus, kad kiekvienas asmuo bus rasti norimą tirpalas. Už mažesnę kainą, online skaičiuotuvai dedami, padedančiai s joms apskaičiuoti visą nuomos kainą. Tokiu būdu, žmonės gali nuspręsti, kokios rūšies automobilių tinka jiems geriau. Kai asmuo apsilankyti užsienio šalyse, yra svarbu jiems naudotis automobilių nuomos paslaugų, kad būtų galima išvengti įtampos ir vargo pasiekė paskirties vietą.

Keli Muziejai ir kerintis vietose pritraukti lankytojus į jas. Viena iš tokių vietų yra Egipto muziejus, kuris turi būti aplankė. Tai yra vienas antra pagal dydį muziejų. Yra keletas pramogų parkus, kurie ne tik pristato dangaus grožio prieš žiūrovus, bet jis padėti žmonėms pailsėti ramioje aplinkoje. Daug renginių taip pat rengia laikas nuo laiko ir žmonės gali dalyvauti šiuose renginiuose jei nori ištirti paveldo ir kultūros fone, Italija. Lengvai patekti į šias vietas galima su tarnybomis, automobilių nuomos institutai.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
Via Druento 77, Torino, 10151
Strada Settimo, 407, Settimo Torinese, 10156
» Torino Barca (12,6 km)
» Turin Ovest (13,8 km)
C/o Hotel Holiday Inn, Torino, 10146, Piemonte
Ang. Via Buonarroti, Torino, 10126
» Rivoli (17,6 km)
Strada Orbassano, 16 18, Beinasco, 10092
Torino, 10127
» Orbassano (23,7 km)
Strada Piossasco 33, Orbassano, 10043
» Torino Nichelino (24,7 km)
Via Torino 405, Nichelino, To
» Ivrea (34,5 km)
Via Circonvallazione 86, Ivrea, 10015